Magazyn_praca na sezon w Robakowie

3 tygodni temu

Poznań, Polska Hilding Anders Polska Sp. z o.o. Pełny etat

Magazynier – praca na sezon wrzesień-listopad 2024

Miejsce pracy: Robakowo

ZNALEZIENIE DOBREJ PRACY ZACZYNA SIĘ OD ZNALEZIENIA DOBREJ FIRMY

Grupa Hilding Anders zapewnia ludziom dobry sen od 1939 roku.

Jesteśmy wiodącym dostawcą materaców i łóżek w całej Europie i Azji, z główną siedzibą w Malmö w Szwecji

Obecnie prowadzimy proces rekrutacyjny na stanowisko PRACOWNIKA MAGAZYNU do fabryki w ROBAKOWIE.

TWÓJ ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

·       Rozładunki i załadunki towarów

·       Przyjęcie i rozłożenie towaru w magazynie

·       Kompletowanie oraz przepakowywanie zamówień dla klientów

CZEGO OCZEKUJEMY OD CIEBIE?

·       gotowości do pracy 3-zmianowej,

·       uprawnień UDT do obsługi wózków widłowych,

·       sprawności fizycznej (praca stojąca, dźwiganie zgodnie z normami BHP).

OFERUJEMY:

·       Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na 3 miesiące,

·       3 zmiany od poniedziałku do piątku – weekendy masz wolne, a jeśli pojawią się nadgodziny, to są 100% płatne

·       dofinansowanie do dojazdów do pracy,

·       dodatkową premię za obecność w pracy,

·       atrakcyjne zniżki na nasze materace,

·       25 minut przerwy wliczonej do czasu pracy,

·       pracę w miejscu o wysokich standardach bezpieczeństwa i jakości.

*Miejsce pracy: Robakowo, ul. Zbożowa 3

Chcesz zobaczyć, jak wygląda nasza produkcja?

Zajrzyj na YouTube: youtube.com/watch?v=hdJbUTRA6u8