Elektromechanik utrzymania ruchu

3 tygodni temu

GdaÅsk, Polska Randstad Pełny etat

Szukasz stabilnej pracy w której bÄdziesz mógÅ siÄ rozwijaÄ? Masz doÅwiadczenie w utrzymaniu ruchu na produkcji ?
Åwietnie siÄ skÅada, bo mamy ofertÄ wÅaÅnie dla Ciebie
Dla naszego klienta jednego z liderów branży budowlanej poszukujemy pracownika na stanowisko:
elektromechanik utrzymania ruchu.

Miejsce pracy: GdaÅsk, Kokoszkioferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o umowÄ o pracÄ bezpoÅrednio u Klienta
  • Atrakcyjne wynagrodzenie skÅadajÄce siÄ z podstawy oraz premii regulaminowej i premii wydajnoÅciowej - można zarobiÄ do 8000 zÅ brutto
  • PracÄ od poniedziaÅku do piÄtku w systemie 3-zmianowym
  • Szeroki pakiet benefitów pozapÅacowych m.in. prywatna opieka medyczna, karta multisport, szkolenia techniczne
  • PracÄ w renomowanej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Przyjazne Årodowisko i wsparcie ze strony doÅwiadczonego zespoÅu
  • MożliwoÅÄ rozwoju zawodowego
  • Nadgodziny w sobotyzadania
    • Utrzymanie w sprawnoÅci urzÄdzeÅ elektrycznych i energetycznych na terenie zakÅadu;
    • Naprawy i kontrole urzÄdzeÅ oraz maszyn w firmie;
    • Terminowa realizacja przeglÄdów i konserwacji;
    • Aktywne uczestnictwo w projektach modernizacyjnych i optymalizacyjnych;oczekujemy
      • DoÅwiadczenie na podobnym stanowisku (Mechanik, Elektryk, Elektromechanik)
      • UmiejÄtnoÅÄ czytania schematów elektrycznych/pneumatycznych/hydraulicznych;
      • Brak przeciwskazaÅ do pracy na wysokoÅci powyżej 3 metrów;
      • GotowoÅÄ do pracy w systemie 3-zmianowym;
      • Uprawnienia SEP do 1kV (mile widziane)
      • Uprawnienia UDT na suwnicÄ (mile widziane)

        Agencja zatrudnienia â nr wpisu 47

        ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

        doÅwiadczenie

        powyżej 24 miesiÄcy