NOWA OFERTA

2 tygodni temu

Gliwice, Polska DAKO JOB CENTER W niepełnym wymiarze godzin

AGENCJA PRACY (Nr Agencji 25369) ZATRUDNI PRACOWNIKÓW DO PRACY W NIEMCZECH

STANOWISKO PRACY: POMOCNIK PRODUKCJI

MIEJSCE RACY: okolice ROSTOCK

OPIS STANOWISKA:

Produkcja sprzętu laboratoryjnego i medycznego

Obsługa maszyn

Praca w pomieszczeniu sterylnym

Nie można nosić makijażu, biżuterii i sztucznych paznocki

Kontrole jakości wyrobów gotowych

Pakowanie produktów jednostkowe i zbiorcze

WYMAGAMY:

DOŚWIADCZENIE NA PODOBNYM STANOWISKU - MILE WIDZIANE

DYSPOZYCYJNOŚĆ DO PODJĘCIA PRACY OD ZARAZ

UMIEJĘTNOŚĆ PRACY W ZESPOLE

GOTOWOŚĆ DO PODJĘCIA PRACY W SYSTEMIE ZMIANOWYM

PRAWO JAZDY KAT. B/ WŁASNY SAMOCHÓD

ZNAJOMOŚĆ JĘZYKA NIEMIECKIEGO LUB ANGIELSKIEGO

OFERUJEMY:

ZATRUDNIENIE W OPARCIU O UMOWĘ O PRACĘ TYMCZASOWĄ - NA ROK

DODATEK DLA KIEROWCY ZA KAŻDY PRZEJECHANY KILOMETR

LICZNE DODATKI: ZA PRACĘ W GODZ. NOCNYCH, DODATEK ZA NADGODZINY

POMOC W ORGANIZACJI ZAKWATEROWANIA NA TERENIE NIEMIEC

WSPARCIE POLSKIEGO KOORDYNATORA

WYNAGRODZENIE ZAWSZE NA CZAS / €

LICZNE PREMIE I BONUSY: M.IN. SYSTEM POLEĆ PRACOWNIKA

WYŚLIJ NAM SWOJĄ APLIKACJĘ, PODAJĄC OCZEKIWANIA FINANSOWE I MOŻLIWĄ DATĘ ROZPOCZĘCIA PRACY.

Prosimy o dopisanie w CV lub odpowiedzi na ogłoszenie następującej klauzuli:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu tej oraz przyszłych rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)), prowadzonych przez PHU DAKO JACEK KRZYŻANOWSKI z siedzibą w Gliwicach. (Nr Agencji 25369)".

Udzielona powyżej zgoda obejmuje następujące dane osobowe: imię i nazwisko, adres e-mail, numer telefonu, miejsce pracy i jego adres, zajmowane stanowisko, wykształcenie, doświadczenie , osiągnięcia zawodowe. Oświadczam, że zostałam/em poinformowany, iż przysługuje mi prawo: do dostępu do moich danych osobowych oraz ich poprawiania; wniesienia pisemnego, umotywowanego żądania zaprzestania przetwarzania moich danych osobowych; wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania moich danych a także, że podanie danych osobowych jest dobrowolne

  • operator produkcji

    5 dni temu

    Gliwice, Silesia, Polska Randstad Pełny etat

    Nowa oferta pracy- dwie możliwe lokalizacje i zatrudnienie od zaraz Posiadasz minimum roczne doświadczenie w pracy produkcyjnej i możesz podjąć pracę w systemie trzyzmianowym? Zaaplikuj na nasze ogłoszenie a skontaktujemy się i przedstawimy szczegółyoferujemypracę od zarazzatrudnienie na podstawie umowy o pracę tymczasową na czas określony-...