Aktualne oferty pracy związane z Operator Wózka Widłowego - Świebodzin - Praca.pl

  • Operator Wózka Widłowego

    1 miesiąc temu

    Świebodzin, Polska ManpowerGroup Sp. z o.o. Pełny etat

    Manpower (Agencja zatrudnienia nr 412) to globalna firma o ponad 70-letnim doświadczeniu, działająca w 82 krajach. Na polskim rynku jesteśmy od 2001 roku i obecnie posiadamy prawie 35 oddziałów w całym kraju. Naszym celem jest otwieranie przed kandydatami nowych możliwości, pomoc w znalezieniu pracy odpowiadającej ich kwalifikacjom i...

  • Operator wózka widłowego

    2 miesięcy temu

    Świebodzin, Polska DIY Logistic Services Pełny etat

    Szukamy Operatora Wózka Widłowego II WJO, który będzie odpowiedzialny za transport, załadunek i rozładunek towarów w naszym magazynie oraz dbanie o powierzony sprzęt i przestrzeganie przepisów BHP oraz procedur wewnętrznych firmy.OferujemyCo oferujemy:Prywatna opieka medycznaKawa/herbataDarmowy parkingKafeteria benefitów MyBenefit zasilana co...

  • praca w magazynie

    4 miesięcy temu

    Świebodzin, Polska Randstad Polska Pełny etat

    Masz prawo jazdy kat. B i szukasz pracy od zaraz? Oferta skierowana jest również dla osób bez doświadczenia. Gwarantujemy szybką rekrutację telefoniczną. Aplikuj teraz!Praca na terenie Świebodzina.oferujemywynagrodzenie 4 650 zł bruttododatkowo płatna praca w soboty, stawka 150%premia do 15% wartości wynagrodzenia podstawowego za realizację...

Operator Wózka Widłowego

3 miesięcy temu

Świebodzin, Polska Praca.pl Pełny etat
Wymagania:
  • Chęci do natychmiastowego rozpoczęcia pracy.
  • Licencji na wózki widłowe (bez wysięgników), ważnej od 2019 r.
  • Dyspozycyjności do pracy zmianowej.
  • Prawa jazdy kategorii B.
Obowiązki:
  • Utrzymywanie czystości na stanowisku pracy.
  • Zarządzanie towarami na magazynie.
  • Praca z wózkami widłowymi i paletowymi.
  • Załadunek i rozładunek towarów.
  • Utrzymanie wózka widłowego w dobrym stanie technicznym.