Operator CNC

1 miesiąc temu

Białystok, Polska Praca.pl Sp. z o.o. Pełny etat
Wymagania:
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • Znajomość rysunku technicznego,
  • Umiejętność obsługi i programowania maszyn sterowanych numerycznie,
  • Dobra organizacja pracy umiejętność pracy w zespole.
Opis stanowiska:
  • Obsługa maszyn CNC,
  • Ustawianie oraz programowanie maszyn zgodnie z dokumentacją techniczną,
  • Przestrzeganie standardów jakości i bezpieczeństwa.

  • Białystok, podlaskie, Polska MAG - MAR MAREK OLECHNO Pełny etat

    Praca na hali produkcyjnejInne wymaganiamile widziane doświadczenieRodzaj zatrudnieniaUmowa o pracę na okres próbnySystem wynagradzaniaCzasowy ze stawką miesięcznąZmianowoscjedna zmianaWyksztalceniabrak lub niepełne podstawowe

  • Białystok, Polska Centralna Baza Ofert Pracy Pełny etat

    Numer oferty: StPr/24/1236Obowiązki:praca na hali produkcyjnejWymagania:Wymagania konieczne:Wykształcenie:brak lub niepełne podstawowePozostałe wymagania:mile widziane doświadczenieMiejsce pracy: Obrębowa, 15-950 Białystok, powiat: m. Białystok, woj: podlaskieRodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbnyWymagane dokumenty: -Sposób aplikowania:...