Aktualne oferty pracy związane z Sortowacz Surowców Wtórnych - Ruda Śląska - PreZero

  • Ruda Slaska, Polska PreZero Pełny etat

    Sortowacz Surowców Wtórnych - Operator Urządzeń Miejsce pracy: Ruda Śląska PreZero jest jednym z wiodących dostawców usług w zakresie gospodarki odpadami i ochrony środowiska. Jesteśmy najlepsi w tym, co robimy dlatego, że zatrudniamy najlepszych ludzi. Pora powiększyć nasz zespół! Poszukujemy zaangażowanych pracowników, którzy potrafią...

  • Ruda Śląska, Silesia, Polska PreZero Pełny etat

    Adres siedziby: ul. Kokotek 33, Ruda ŚląskaOferujemy: Stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę; Rynkowe wynagrodzenie; Prywatną opiekę medyczną, ubezpieczenie na życie i NNW; Możliwość korzystania z karnetów sportowych oraz karty kultura; Dofinansowanie wypoczynku; Rozbudowany pakiet socjalny; Pracę w międzynarodowej Grupie...

Sortowacz Surowców Wtórnych

1 miesiąc temu

Ruda Śląska, Polska PreZero Pełny etat

Adres siedziby: ul. Kokotek 33, Ruda Śląska

Oferujemy:

Stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę;

Rynkowe wynagrodzenie;

Prywatną opiekę medyczną, ubezpieczenie na życie i NNW;

Możliwość korzystania z karnetów sportowych oraz karty kultura;

Dofinansowanie wypoczynku;

Rozbudowany pakiet socjalny;

Pracę w międzynarodowej Grupie z wysokimi standardami, która dba o kwestie bezpieczeństwa pracowników;

Odzież roboczą i indywidualne środki ochrony;

Możliwość rozwoju zawodowego oraz finansowania przez pracodawcę kursów i szkoleń na uprawnienia.

Wymagania:

Dyspozycyjność i gotowość do pracy w systemie dwuzmianowym (praca od poniedziałku do piątku + weekendy);

Zaangażowanie;

Umiejętność pracy w grupie, komunikatywność;

Rzetelność, pracowitość.

Mile widziane:

Uprawnienia UDT do obsługi wózków widłowych min. II klasa WJO;

Uprawnienia do obsługi ładowarek jednonaczyniowych (klasa I).

Zakres obowiązków:

Sortowanie surowców wtórnych;

Dbanie o ład i porządek na stanowisku pracy.