Mechanik sprzętów ogrodowych i budowlanych/ pracownik wypożyczalni

3 tygodni temu

Chojnice, Polska CiTYRENT Pełny etat

Poszukujemy kandydatów do naszego zespołu, na stanowisko:

Mechanik sprzętów ogrodowych i budowlanych/ pracownik wypożyczalni.

Obowiązki:

  • Naprawy i konserwacja sprzętu i maszyn budowlanych i ogrodowych (silniki spalinowe)

  • Utrzymywanie porządku na warsztacie

  • Pomoc w wydawaniu sprzętów

    Wymagania:

    -Doświadczenie w pracy mechanika

    -Bardzo dobra organizacja własnej pracy

    -Odpowiedzialność i samodzielność

    -Aktualne prawo jazdy kat. B,

    Oferujemy:

    • Stabilną pracę na dobrych warunkach płacowych, adekwatnych do zaangażowania i umiejętności

    • Rodzaj zatrudnienia: B2B, UMOWA O PRACĘ, umowa zlecenie

    • Godziny pracy: 7-15 lub 8-16, z możliwością nadgodzin

      Jeśli masz doświadczenie w naprawie sprzętów spalinowych : zagęszczarki, kosiarki, piły itp...

      Skontaktuj się z nami telefonicznie: 60*******35 lub osobiście w siedzibie ul. Reymonta 10 , Chojnice.

  • Chojnice, Pomerania, Polska CiTYRENT Pełny etat

    Poszukujemy kandydatów do naszego zespołu, na stanowisko:Mechanik sprzętów ogrodowych i budowlanych/ pracownik wypożyczalni.Obowiązki: Naprawy i konserwacja sprzętu i maszyn budowlanych i ogrodowych (silniki spalinowe) Utrzymywanie porządku na warsztacie Pomoc w wydawaniu sprzętów Wymagania: -Doświadczenie w pracy mechanika -Bardzo dobra...