Kierownik Produkcji

2 miesięcy temu

Kutno, Polska Randstad Pełny etat

Dla jednej z wiodÄcych firm produkujÄcych opakowania z tworzyw sztucznych, szukamy Kierownika Produkcji. JeÅli posiadasz doÅwiadczenie w pracy na produkcji i chcesz siÄ rozwijaÄ, to ta oferta jest wÅaÅnie dla Ciebie.

DoÅÄcz do firmy, która posiada ÅÄcznie 33 zakÅady produkcyjne w 16 różnych krajachoferujemy

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracÄ w peÅnym wymiarze godzin
  • praca stacjonarna od poniedziaÅku do piÄtku w godz. 8:00 - 16:00
  • praca w firmie miÄdzynarodowej
  • zwrot kosztów dojazdu do pracy
  • ZakÅadowy fundusz ÅwiadczeÅ Socjalnych
  • premie rocznezadania
    • nadzór nad przestrzeganiem zasad BHP i wymogów jakoÅciowych, procedur oraz instrukcji obowiÄzujÄcych w zakÅadzie
    • nadzór nad prawidÅowym funkcjonowaniem dziaÅów produkcji i utrzymanie ruchu
    • ustalanie planów produkcyjnych we wspóÅpracy z kierownikiem logistyki i nadzór nad ich realizacjÄ
    • wspóÅpraca z dziaÅem logistyki i kontroli jakoÅci w celu optymalizacji produktywnoÅci, wydajnoÅci i jakoÅci
    • efektywne zarzÄdzanie zespoÅem
    • kontrola wskaźników zwiÄzanych z procesem produkcyjnym
    • udziaÅ we wprowadzaniu nowych produktów, testowaniu oraz ulepszaniu maszyn i urzÄdzeÅoczekujemy
      • wyksztaÅcenie wyższe techniczne
      • min. 2 lata doÅwiadczenia na stanowisku kierowniczym
      • znajomoÅÄ jÄzyka angielskiego na poziomie B1
      • praktyczna znajomoÅÄ Lean Management
      • umiejÄtnoÅÄ zarzÄdzania zespoÅem
      • bardzo dobra organizacja pracy wÅasnej
      • bardzo dobra znajomoÅÄ pakietu MS Office
      • dobra znajomoÅÄ SAP i CAD

        Agencja zatrudnienia â nr wpisu 47

        ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

        doÅwiadczenie

        powyżej 24 miesiÄcy

  • Kierownik Produkcji

    3 tygodni temu

    Kutno, Łódź Voivodeship, Polska Randstad Pełny etat

    Dla jednej z wiodących firm produkujących opakowania z tworzyw sztucznych, szukamy Kierownika Produkcji. Jeśli posiadasz doświadczenie w pracy na produkcji i chcesz się rozwijać, to ta oferta jest właśnie dla Ciebie. Dołącz do firmy, która posiada łącznie 33 zakłady produkcyjne w 16 różnych krajachoferujemyzatrudnienie na podstawie umowy o...

  • Kutno, Polska Sonoco Pełny etat

    Do naszego zespołu w zakładzie Sonoco Consumer Products Poland Sp. z o. o. w Kutnie poszukujemy osoby na stanowisko „Koordynator ds. Utrzymania Ruchu”.Twój zakres obowiązkówZarządzanie podległym zespołem elektromechaników i automatykówNadzór nad przeglądami, awariami i uczestnictwo w rozwiązywaniu problemów z zakresu URŚcisła współpraca...