Aktualne oferty pracy związane z Pracownik Piekarni - Warszawa - Praca.pl

  • Warszawa, Polska Ewlit Sp. z o. o. Pełny etat

    Sprzedawca/Sprzedawczyni w piekarniLokalizacja – WarszawaDla naszego Klienta, sieci piekarni, która produkuje ponad 70 rodzajów pieczywa i bułek oraz ponad 80 wyrobów cukierniczych, poszukujemy Kandydatów/Kandydatek na stanowisko pracownika sklepuOferujemy:- Umowa zlecenie z naszą spółką- Szkolenie wdrażające- Pomoc w uzyskaniu książeczki...

  • Warszawa, Polska Gi Group Poland S.A. Pełny etat

    Dla naszego Klienta z branży cukierniczej - sieci piekarni/cukierni w Warszawie poszukujemy osób na stanowisko: Sprzedawca.Zadania: sprzedaż produktów cukierni doradzanie / informowanie klientów w zakresie sprzedawanych produktów udział w inwentaryzacjach dbanie o porządek oraz ekspozycję piekarni Wymagania: książeczka do celów...

  • Warszawa, Polska Cukiernia Sowa Sp. z o. o. Pełny etat

    Lubicie nasze ciasta? My też ;) Ale jeszcze bardziej lubimy i szanujemy naszych pracowników, którzy przyczyniają się do ich powstawania. Dlatego jeśli szukasz stabilnego zatrudnienia, lubisz pracować w małym, dynamicznym zespole, a do tego masz doświadczenie zawodowe w branży, dołącz do naszej warszawskiej filii jako:pracownik produkcji...

Pracownik Piekarni

3 miesięcy temu

Warszawa, Polska Praca.pl Pełny etat
Wymagania:
  • Gotowość do pracy i pozytywne nastawienie
  • Mile widziane doświadczenie, ale nie jest ono wymagane
Zadania:
  • Przygotowywanie pieczywa oraz innych produktów piekarniczych
  • Przestrzeganie harmonogramu
  • Przestrzeganie zasad bezpieczeństwa żywności
  • Dbanie o porządek miejsca pracy