konserwator maszyn i urzÄdzeÅ

22 godzin temu

TychÃw Nowy, Polska Randstad Pełny etat

ZostaÅ Mechanikiem/Konserwatorem Poszukujemy mechanika, konserwatora do bieżÄcych napraw i konserwacji sprzÄtu oraz wyposażenia. Praca w okolicy Mirca.  Aplikujoferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowÄ o pracÄ
  • wynagrodzenie uzależnione od zaangażowania, od 5000zÅ do 6500zÅ brutto miesiÄcznie
  • praca 5 dni w tygodniu od pon-pt po 8 h
  • możliwoÅÄ rozwoju zawodowegozadania
    • utrzymanie sprawnoÅci maszyn i urzÄdzeÅ
    • przeprowadzanie napraw
    • dbanie o stan techniczny caÅego wyposażeniaoczekujemy
      • doÅwiadczenia z zakresu mechanik maszyn
      • mile widziane badania sanepid

        Agencja zatrudnienia â nr wpisu 47

        ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

        doÅwiadczenie

        0-6 miesiÄcy

  • konserwator

    2 dni temu

    Tychów Nowy, Polska Randstad Polska Pełny etat

    Zostań Mechanikiem/Konserwatorem! Poszukujemy mechanika, konserwatora do bieżących napraw i konserwacji sprzętu oraz wyposażenia. Praca w okolicy Mirca.  Aplikuj!oferujemyzatrudnienie w oparciu o umowę o pracęwynagrodzenie uzależnione od zaangażowania, od 5000zł do 6500zł brutto miesięcznie praca 5 dni w tygodniu od pon-pt po 8 hmożliwość...

  • Nowy Kawęczyn, łódzkie, Polska UDS S.A. Pełny etat

    ZAKRES OBOWIĄZKÓW: Wykonywanie bieżącej konserwacji maszyn i urządzeń. Usuwanie awarii elektrycznych, mechanicznych maszyn i urządzeń. Wykonywanie prostych napraw. Dokonywanie wpisów w książkach maszyn/urządzeń, systemowo. Nadzorowanie prac firm zewnętrznych dokonujących napraw maszyn/urządzeń. Udział przy wdrażaniu nowych...