Specjalista ds. BHP

Znalezione w: beBee S PL - 1 tydzień temu

Kłodzko, Polska Manpower Pełny etat
Manpower (Agencja zatrudnienia nr 412) to globalna firma o ponad 70-letnim doświadczeniu, działająca w 82 krajach. Na polskim rynku jesteśmy od 2001 roku i obecnie posiadamy prawie 35 oddziałów w całym kraju. Naszym celem jest otwieranie przed kandydatami nowych możliwości, pomoc w znalezieniu pracy odpowiadającej ich kwalifikacjom i doświadczeniu. Skontaktuj się z nami - to nic nie kosztuje, możesz za to zyskać profesjonalne doradztwo i wymarzoną pracę

Zadania:

Przeprowadzanie szkoleń wstępnych z zakresu BHP dla pracownikówPrzeprowadzanie ocen ryzyka zawodowego i tworzenie planów działań BHPAktualizacja zaleceń i regulaminów oraz nadzór nad informowaniem pracowników o zmianach w nich zachodzącychNadzór nad szkoleniami okresowymi BHPWspółpraca z firmami zewnętrznymi w zakresie ustalonych działań BHP oraz z zewnętrznymi organami kontroliDiagnozowanie potrzeb edukacyjnych, doradztwo i edukacja w zakresie BHPOpracowywanie dokumentów BHP zgodnie z obowiązującymi regulacjami prawnymiUstalanie okoliczności i przyczyn wypadków przy pracy oraz prowadzenie dokumentacji powypadkowejKompletowanie i archiwizacja dokumentacji dotyczącej zagadnień BHPWymagania:Wykształcenie kierunkowe zgodne z wymaganiami prawnymi dla pracowników służby BHPDoświadczenie zawodowe na podobnym stanowiskuBardzo dobra znajomość prawa i aktualnych przepisów z zakresu BHP, ochrony przeciwpożarowej oraz ochrony środowiskaZnajomość procedur i instrukcji systemu zarządzania jakością ISO 9001/ISO IATF 16949, zarządzania środowiskowego ISO 14001, zarządzania bezpieczeństwem i higieną pracy ISO 45001Znajomość języka angielskiego i/lub języka niemieckiego na poziomie umożliwiającym swobodną komunikacjęOferta:Umowa o pracę na pełny etat – bezpośrednio w strukturach firmyAtrakcyjne wynagrodzeniePrywatna opieka medycznaKarta MultiSport i Medicover oraz Lux MedKarta lunchowaSzkolenia wewnętrzne i zewnętrzne ponieważ nasz Klient stawia na rozwój talentów Oferta dotyczy pracy stałej.
  • Specjalista ds. BHP

    Znalezione w: Infopraca PL S2 - 2 tygodni temu

    Kłodzko, Polska ManpowerGroup Sp. z o.o. Pełny etat

    Manpower (Agencja zatrudnienia nr 412) to globalna firma o ponad 70-letnim doświadczeniu, działająca w 82 krajach. Na polskim rynku jesteśmy od 2001 roku i obecnie posiadamy prawie 35 oddziałów w całym kraju. Naszym celem jest otwieranie przed kandydatami nowych możliwości, pomoc w znalezieniu pracy odpowiadającej ich kwalifikacjom i...

  • Specjalista ds. Controlingu

    Znalezione w: GoWork PL S2 - 2 tygodni temu

    Kłodzko, Polska Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k. Pełny etat

    Rekrutujemy dla: Naszego Klienta, prężnie rozwijającej się firmy z branży produkcyjnej Specjalista ds. Controlingu0acd5b18-1ca0-490e-8e59-3e09b07b83faObowiązki Sporządzanie analiz oraz raportów finansowo-zarządczych Budżetowanie, analiza odchyleń...

  • Specjalista ds. sprzedaży eksportowej

    Znalezione w: Adzuna PL C2 - 4 dni temu

    Kłodzko, dolnośląskie, Polska Arche Consulting Pełny etat

    Naszym Klientem jest jeden z największych producentów armatury przemysłowej w Europie Środkowo-Wschodniej, z własną odlewnią żeliwa. Oferuje ponad 2 000 wyrobów armaturowych, takich jak zawory zaporowe, zwrotne, mieszkowe, przepustnice, filtry, kurki kulowe i inne, które sprzedaje do ponad 75 krajów na całym świecie.Obowiązki:realizacja planu i...