Mechanik

Znalezione w: beBee S PL - 3 tygodni temu

Pabianice, Polska Randstad Pełny etat

Mechanik - wsparcie w prostych pracach mechanicznych

Proste prace na warsztacie

PRACA OD ZARAZ oferujemy

  • PracÄ w renomowanej firmie oÅwietleniowej
  • UmowÄ o pracÄ tymczasowÄ z perspektywÄ staÅej pracy
  • MożliwoÅÄ przyuczenia do zawodu i nauki
  • 2 zmiany
  • stawka 4242zÅ/bruttozadania
    • Proste prace na warsztacie
    • Wsparcie przy prostych pracach mechaników
    • Wykonywanie konserwacji i przeglÄdów podzespoÅów czÄÅci maszyn pod kÄtem mechanicznym,
    • ZgÅaszanie zapotrzebowania na wymieniane czÄÅci maszyn,
    • Doskonalenie procesów utrzymania ruchu,
    • Raportowanie o przeglÄdach, konserwacjach oraz naprawach podzespoÅów czÄÅci maszyn
    • Kreatywne poszukiwanie i wdrażanie nowych rozwiÄzaÅ,

       oczekujemy

      • WyksztaÅcenie zasadnicze zawodowe lub Årednie kierunkowe - mechanika,
      • DoÅwiadczenie na pokrewnym stanowisku, majsterkowicz, zÅota rÄczka
      • Ogólna wiedza z zakresu mechaniki i budowy maszyn,
      • PosÅugiwanie siÄ rysunkiem technicznym,
      • Predyspozycje do pracy w zespole,
      • UmiejÄtnoÅÄ szybkiego i efektywnego rozwiÄzywania problemów,

        Agencja zatrudnienia â nr wpisu 47

        ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

        doÅwiadczenie

        0-6 miesiÄcy

  • Mechanik - stabilne zatrudnienie

    Znalezione w: Talent PL C2 - 6 dni temu

    Pabianice, Polska Job Impulse Polska Sp. z o.o. Pełny etat

    Job Impulse Polska (APT 3000) to jedna z wiodących agencji zatrudnienia. Od 18 lat dbamy o komfort i zadowolenie naszych pracowników, zapewniając im stabilną pracę u solidnych pracodawców. Co roku dzięki nam zatrudnienie znajduje 30 000 osób, w tym osoby z niepełnosprawnością w ramach programu TAKpełnosprawni. Poleca nas 99% pracowników, a...

  • Mechanik Polowy

    Znalezione w: GoWork PL S2 - 1 tydzień temu

    Pabianice, Polska Bergerat Monnoyeur Sp. z o.o. Pełny etat

    Mechanik PolowyTwój zakres obowiązków Serwis maszyn budowlanych marki CATERPILLAR®; Dbałość o najwyższą jakość świadczonych usług serwisowych; Stałe podnoszenie kwalifikacji technicznych z zakresu obsługi produktu. ...

  • Mechanik polowy

    Znalezione w: Adzuna PL C2 - 1 dzień temu

    Pabianice, łódzkie, łódzkie, Polska Bergerat Monnoyeur sp. z o.o. Pełny etat

    Zakres obowiązków: Serwis maszyn budowlanych marki CATERPILLAR®; Dbałość o najwyższą jakość świadczonych usług serwisowych; Stałe podnoszenie kwalifikacji technicznych z zakresu obsługi produktu. Wymagania: Minimum 3 letnie doświadczenie w pracy na stanowisku mechanika lub elektromechanika w branży budowlanej lub pokrewnej; Znajomość...