Asystent/ka ds. wycen technicznych

4 tygodni temu

Garbatka, Polska Akrostal Pełny etat

OPIS

Firma Akrostal jest jednym z czołowych, europejskich dystrybutorów stali jakościowej. Wśród naszych odbiorców znajdują się największe firmy spośród takich gałęzi gospodarki jak przemysł lotniczy, samochodowy, armaturowy, stoczniowy, rolniczy oraz odlewniczy. Obecnie poszukujemy zarówno młodych, ambitnych pracowników, jak również osoby z doświadczeniem niebojące się wyzwań, które pomogą nam utrzymać wysokie tempo rozwoju na stanowisko:

Miejsce pracy: Garbatka k. Rogoźna

Zakres obowiązków

sporządzanie wycen i rysunków dla działu handlowego

pomoc w przygotowaniu dokumentacji technicznej

ścisła współpraca z poszczególnymi działami Spółki

Poszukiwane kompetencje

znajomość programu Excel,

zaangażowanie,

dobra organizacja pracy,

samodzielność oraz rzetelność,

mile widziane wykształcenie średnie techniczne i umiejętność odczytywania rysunku technicznego.

Oferujemy

stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę + nagrody

pracę biurową od 7:30 do 15:30

możliwość rozwoju zawodowego - mile widziane osoby zarówno z doświadczeniem, jak i bez,

pracę w zgranym zespole,

ubezpieczenie grupowe,

dofinansowanie do karty sportowej.