Hydraulik - Wod Kan

4 tygodni temu

Piaseczno, Polska Flower Power Pełny etat

Monter wod-kan/Hydraulik – sieci zewnętrzne

Praca w Piasecznie i Grodzisku Mazowieckim

Zadania:
- wykonywanie prac zewnętrznych wodno-kanalizacyjnych , wodociągowych wraz z przyłączami,

Wymagamy:
- doświadczenia na ww. stanowisku dla fachowców,
- chęci do pracy dla pomocników.
- prawo jazdy kat.B
- umiejetność pracy na mini koparce

Oto, co zapewniamy:
- umowę o pracę na cały etat
- 10 godzinny system pracy
- niezbędne narzędzia do pracy,
- odzież.

Dla osób z doświadczeniem 400 zł dniówki

  • Hydraulik - Wod Kan

    1 miesiąc temu

    Piaseczno, Mazovia, Polska Flower Power Pełny etat

    Monter wod-kan/Hydraulik – sieci zewnętrzne Praca w Piasecznie i Grodzisku Mazowieckim Zadania:- wykonywanie prac zewnętrznych wodno-kanalizacyjnych , wodociągowych wraz z przyłączami,Wymagamy:- doświadczenia na ww. stanowisku dla fachowców,- chęci do pracy dla pomocników.- prawo jazdy kat.B - umiejetność pracy na mini koparce Oto, co...