Rituals - Kierownik Sklepu / Store Manager - Warszawa, San Park MysiadÅo

Znalezione w: beBee S PL - 3 tygodni temu

MysiadÅo, Polska Rituals Pełny etat

STORE MANAGER / KIEROWNIK SKLEPU

Miejsce pracy: Warszawa, San Park MysiadÅo

Cel stanowiska:

Do naszego sklepu pod WarszawÄ poszukujemy najlepszego w swojej klasie kierownika sklepu, który pomoże nam szerzyÄ uwielbianÄ i wspaniaÅÄ obsÅugÄ klientów Rituals.

Aby upewniÄ siÄ, że każdy klient zostanie obsÅużony na najwyższym poziomie i w peÅni doÅwiadczy naszej niezwykÅej marki. Te cele możesz osiÄgnÄÄ, stajÄc siÄ ostatecznym âliderem dajÄcym przykÅad innymâ. Prowadzisz rozmowÄ o prezentacji sklepu. Wzmacniasz swój zespóÅ, aby wspólnie osiÄgnÄÄ doskonaÅoÅÄ w obsÅudze klienta. Ty napÄdzasz ich rozwój i tworzysz atmosferÄ, w której nawet maÅe sukcesy sÄ celebrowane w zespole.

Twoje zadania:

  • Starasz siÄ osiÄgaÄ najlepsze wyniki i realizowaÄ cele w zakresie sprzedaży i obsÅugi klienta.

  • Inspirujesz i angażujesz swoich kolegów, stajÄc siÄ ich ulubionym wzorem do naÅladowania.

  • Zapewniasz, że obsÅuga przebiega pÅynnie, wydajnie i zgodnie z DNA Rituals.

  • Optymalizujesz poziomy produktywnoÅci i odpowiadasz za personel sklepu.

  • Raportujesz do Area Managera i wspóÅpracujesz z dziaÅami HR i Retail koordynatorami.

Jako Kierownik Sklepu przekazujesz zdrowÄ dawkÄ obsesji na punkcie klientów swojemu zespoÅowi profesjonalistów w sprzedaży. W jaki sposób zespóŠmoże przenieÅÄ obsÅugÄ klienta na wyższy poziom? A co dalej? Jakie dziaÅania i sposoby pracy pozwalajÄ zespoÅowi speÅniaÄ lub przekraczaÄ ambicje i cele sklepu? We wspóÅpracy z Area Managerem, któremu podlegasz, opracowujesz sposoby na zwiÄkszenie sprzedaży, poprawÄ wyników KPI i zwiÄkszenie ÅwiadomoÅci marki. Dajesz przykÅad i wprowadzasz poczucie wspóÅodpowiedzialnoÅci w zespole. Sukcesy ÅwiÄtuj, a porażki wykorzystuj jako doÅwiadczenia edukacyjne, które inspirujÄ zespóŠdo ciÄgÅego rozwoju i doskonalenia.

MówiÄc o ciÄgÅym doskonaleniu: Twoim zadaniem jest stworzenie stymulujÄcego Årodowiska uczenia siÄ, w którym normÄ jest konstruktywna informacja zwrotna. PrzekÅadasz cele na ambitne, ale osiÄgalne wyzwania i zachÄcasz czÅonków zespoÅu, aby zamienili âsprzedażâ w niesamowity rytuaÅ. Krótko mówiÄc, trenujesz, inspirujesz i wzmacniasz zespóŠzawsze i wszÄdzie, gdzie możesz. Spotkania zespoÅu? Ty je organizujesz. Rozmowy jeden na jeden, które budujÄ zaufanie i rozwijajÄ osobiste wiÄzi? Ponadto szerzysz filozofiÄ rytuaÅów i upewniasz siÄ, że nasze zasady (np. wskazówki dotyczÄce stylizacji) i sposoby pracy (np. rytuaÅy sklepowe i ceremonia sprzedaży) sÄ rozumiane, kochane i przestrzegane. Odpowiadasz również za jakoÅÄ procesów administracyjnych zaplecza Twojej lokalizacji (bez nich nie możemy żyÄ), zarzÄdzanie zasobami i personelem.

Wymagania:

  • WyksztaÅcenie zawodowe, oparte na ponad 3-letnim doÅwiadczeniu w kierowaniu zespoÅem.

  • Przynajmniej czÄÅÄ tego doÅwiadczenia dotyczy coachingu zespoÅów sprzedaży detalicznej, sprzedaży i/lub hotelarstwa.

  • Gdyby media spoÅecznoÅciowe jeszcze nie istniaÅy, wymyÅliÅbyÅ je. Oto jak bardzo lubisz siÄ dzieliÄ

  • Masz doskonaÅe umiejÄtnoÅci obsÅugi klienta i sprzedaży, a także potrafisz inspirowaÄ tymi umiejÄtnoÅciami innych.

  • JesteÅ zorientowany na wyniki (cele sÄ Twoimi przyjacióÅmi), zwracasz uwagÄ na szczegóÅy (nie umknie Ci żadna luźna zakrÄtka ani pusta próbka produktu) i jesteÅ mistrzem organizacji.

  • Masz umiejÄtnoÅci podejmowania decyzji i rozwiÄzywania problemów.

  • Co najważniejsze: jesteÅ typem menedżera ludzi, którym wspóÅpracownicy mogÄ siÄ chwaliÄ; pracowity, inspirujÄcy, angażujÄcy i empatyczny.

Oferujemy:

Rituals oferuje zróżnicowane stanowisko (peÅny etat) w mÅodym zespole z entuzjastycznymi wspóÅpracownikami. Oferowane wynagrodzenie jest zgodne z warunkami rynkowymi, a Ty otrzymujesz możliwoÅÄ peÅnego wykorzystania swoich talentów. Organizacja oferuje ambitne i przyjemne miÄdzynarodowe Årodowisko pracy.

Nasz Rituals

âNie jesteÅmy tutaj, aby sprzedawaÄ ci piÄkno; jesteÅmy tutaj, abyÅ czuÅ siÄ dobrzeâ. Raymond Cloosterman, CEO Rituals.

NaszÄ ambicjÄ jest zrównoważony rozwój i stanie siÄ numerem jeden wÅród luksusowych marek kosmetycznych na Åwiecie. Do tego potrzebujemy peÅnych pasji, energicznych, ambitnych i zmotywowanych ludzi, którzy pomogÄ nam osiÄgnÄÄ zaÅożone cele. Może siÄ to wydawaÄ paradoksem, ale w naszej firmie znaczenie i wydajnoÅÄ uzupeÅniajÄ siÄ jak yin i yang. Po otwarciu pierwszego sklepu na amsterdamskiej Kalverstraat w 2000 roku nastÄpiÅy otwarcia w tÄtniÄcych życiem miastach, takich jak Londyn, Madryt, Antwerpia, Paryż, Lizbona, Berlin, Sztokholm, Dubaj i Nowy Jork. Mamy ponad 1000 sklepów, ponad 2150 sklepów typu shop-in-shop i 4 City Spa w 29 krajach na caÅym Åwiecie. WidzieliÅmy szybkÄ ekspansjÄ w miejscach sprzedaży bezcÅowych, linii lotniczych, statków wycieczkowych i promów, a także hoteli. Posiadamy również sklepy bezcÅowe na ponad 140 luksusowych statkach wycieczkowych, na niektórych gÅównych lotniskach na caÅym Åwiecie i 10 liniach lotniczych.

Zaintersowana/y?

Kwalifikacje sÄ dla nas bardzo ważne, aby znaleÅºÄ odpowiedniego kandydata. JeÅli jesteÅ zainteresowana/y lub Twoje umiejÄtnoÅci i doÅwiadczenie pasujÄ do powyższego profilu, czekamy na TwojÄ aplikacjÄ

  • Mysiadło, Polska Rituals Pełny etat

    NASZ RITUALS„Nie jesteśmy tu po to, aby sprzedawać ci piękno; jesteśmy po to, abyś czuł się dobrze".Raymond Cloosterman, Prezes Rituals Rytuały mają pomóc Ci zwolnić tempo w Twoim zabieganym życiu, tworzyć ważne chwile i przypominać Ci, abyś przeżywał te chwile z radością.Naszą ambicją...