Junior Continuous Improvement Specialist | Mars Young Professionals Program | Mars Petcare

1 miesiąc temu

Sochaczew, Polska Mars Pełny etat

Job Description:

Lokalizacja: Sochaczew oraz Błonie

Wynagrodzenie: 7000 zł brutto / miesięcznie

Czas trwania programu: 6/12 miesięcy

Program Mars Young Professionals to więcej niż staż. Program powstał z myślą o tych, którzy znajdują się na początku swojej kariery zawodowej i od samego jej startu chcą zdobywać kluczowe kompetencje i niezbędne umiejętności, a przy tym nie boją się wyzwań. W ramach programu, na 6 miesięcy wcielisz się w rolę specjalisty/specjalistki w wybranym dziale i zostaniesz liderem/liderką prawdziwego projektu biznesowego. To pierwszy krok, aby wejść do świata Mars i zostać z nami na dłużej.

O dziale:

Dział Continuous Improvement wspiera fabrykę w realizacji celów biznesowych poprzez dostarczanie projektów optymalizacyjnych na najwyższym poziomie. Nasz zespół pracuje zgodnie z agendą ściśle odzwierciedlającą potrzeby wydziału produkcji z zakresu Jakości produktu, Bezpieczeństwa oraz optymalizacji kosztów wytwarzania. Ważnym aspektem pracy CI jest dbałość o zrównoważony rozwój oraz wdrażanie nowych technologii. W tym roku, w obszarze Continuous Improvement w segmencie Mars Petcare oferujemy 5 ról na stanowisku Junior Continuous Improvement Specialist.

Twój zakres obowiązków:

Junior Continuous Improvement Specialist (stanowisko 1,2,3)- podczas trwania projektu wcielisz się w Specjalistę ds. Ciągłego Doskonalenia, który będzie odpowiedzialny za analizę oraz optymalizację czasu przezbrojenia na naszych liniach pakujących zgodnie z założeniami filozofii LEAN i DMAIC. Dzięki czemu wpłyniesz na poprawę kluczowych parametrów produkcyjnych i kosztowych.

Junior Continuous Improvement Specialist (stanowisko 4)- Podczas trwania Programu będziesz odpowiadał za wdrażanie działań mających wpływ na poprawę  parametrów Działu Utrzymania Ruchu. Bazując na danych dotyczących parametrów : awaryjność, koszty, szybkość usuwania awarii i częstotliwość występowania, określisz największe straty mające wpływ na efektywność linii oraz  plan ich eliminacji. Wdrożysz zaproponowane działania  we współpracy z Działem Technicznym i Operacyjnym.

Junior Continuous Improvement Specialist (stanowisko 5)- Twoim zadaniem będzie analiza efektywności linii produkcyjnej (zmapowanie i analiza strat) oraz wdrożenie zaproponowanych rozwiązań poprawiających wydajność i organizację pracy w rejonach produkcyjnych. Zadanie to zrealizujesz w najnowszej i najnowocześniejszej fabryce Mars Błonie.

Czego się nauczysz?
  • poznasz filozofię Lean Manufacturing w praktyce;

  • poznasz procesy i organizację produkcji, systemy wspierające produkcję i kontrolę jakości;

  • samodzielnie zrealizujesz własny projekt usprawnieniowy.

To oferujemy:

  • Umowa o pracę na czas określony z możliwością zatrudnienia po programie;

  • System premiowy uzależniony od wyników biznesowych;

  • Pełen pakiet benefitów: najlepszą opiekę medyczną, dofinansowanie karty sportowej i wydarzeń kulturalnych, ubezpieczenie na życie, pakiet oszczędnościowy, bonus świąteczny;

  • Bonus relokacyjny, jeśli dołączenie na program będzie wymagało od Ciebie relokacji (powyżej 100km).

Nasze wymagania:

Poszukujemy ambitnych, nastawionych na działanie i współpracę osób, które są otwarte na naukę i nowe wyzwania, oraz:

  • bardzo dobrze znają język angielski;

  • posiadają doświadczenie zawodowe maksymalnie do 5 lat (doświadczenie w trakcie studiów jak najbardziej się w to wlicza).

Nie masz doświadczenia, ale szybko się uczysz, masz duże ambicje i pasję do pracy w tym obszarze? Nie ma problemu, nauczymy Cię wszystkiego, co wiemy.

Interesuje Cię więcej niż jedna oferta Mars Young Professionals? Świetnie Pamiętaj jednak, że swoją aplikację możesz przesłać na maksymalnie 3 wybrane ogłoszenia MYP.

Twoja przyszłość zaczyna się dziś. Aplikuj już teraz

#LI-KC1

Mars is an equal opportunity employer and all qualified applicants will receive consideration for employment without regard to race, color, religion, sex, sexual orientation, gender identity, national origin, disability status, protected veteran status, or any other characteristic protected by law. If you need assistance or an accommodation during the application process because of a disability, it is available upon request. The company is pleased to provide such assistance, and no applicant will be penalized as a result of such a request.