Operator Maszyn

Znalezione w: beBee S PL - 3 tygodni temu

Rybnik, Polska Praca.pl Sp. z o.o. Pełny etat
Wymagania
  • Podstawowe umiejętności techniczne.
  • Umiejętność pracy w zespole i dobra organizacja pracy własnej.
  • Praktyczna znajomość zagadnień mechaniki;
  • Zaangażowanie w wykonywaną pracę.
  • Znajomość zasad BHP.
Opis stanowiska
  • Obsługa maszyn produkcyjnych/linii technologicznych.
  • Kontrola jakości produkowanych wyrobów.
  • Współpraca z zespołem w celu optymalizacji procesów produkcyjnych.
  • Przestrzeganie BHP.
  • Utrzymywanie porządku w miejscu pracy.

  • Operator maszyn

    Znalezione w: Talent PL C2 - 6 dni temu

    Rybnik, Polska Gi Group Pełny etat

    Poszukujesz pracy od zaraz? Jesteś dyspozycyjny do pracy na pełen etat?Zapraszamy do aplikacji na stanowisko: Operatora maszyn przy produkcji tłumików samochodowych.Miejsce pracy: Rybnik Operator maszyn // Praca od zaraz ...

    Znalezione w: Infopraca PL S2 - 5 dni temu

    Rybnik, Polska Gi Group Poland S.A. Pełny etat

    Zadania: obsługa maszyn produkcyjnych kontrola jakości produkowanych produktów przestrzeganie zasad BHP Wymagania: dyspozycyjność do pracy w systemie 3 zmianowym gotowość do podjęcia pracy od zaraz nie wymagamy doświadczenia - wszystkiego Cię nauczymy!  Oferujemy: zatrudnienie na podstawie umowy o pracę tymczasową (z możliwością przejścia...