Operator CNC

1 miesiąc temu

Kielce, Polska Praca.pl Sp. z o.o. Pełny etat
Wymagania:
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • Znajomość rysunku technicznego,
  • Umiejętność obsługi i programowania maszyn sterowanych numerycznie,
  • Dobra organizacja pracy umiejętność pracy w zespole.
Opis stanowiska:
  • Obsługa maszyn CNC,
  • Ustawianie oraz programowanie maszyn zgodnie z dokumentacją techniczną,
  • Przestrzeganie standardów jakości i bezpieczeństwa.

  • Operator CNC

    4 tygodni temu

    Kielce, Polska Proplastica Sp. z o.o. Pełny etat

    PROPLASTICA sp. z o.o. Zakład w Kielcach dostarcza płyty standardowe i specjalne do form wtryskowych, płyty do tłoczników jak również płyty specjalne o różnym stopniu skomplikowania i zaawansowania obróbki wiórowej na centrach CNC, głębokim wierceniu czy bardzo precyzyjnym szlifowaniem planetarnym. Operator...

  • operator CNC

    7 godzin temu

    Kielce, Świętokrzyski, Polska Randstad Pełny etat

    Jesteś doświadczonym operatorem maszyn CNC? A może jesteś świeżo po kursie i pragniesz zdobyć doświadczenie w zawodzie? Poszukujesz pracy w stabilnej firmie w Kielcach? Aplikuj Mamy ofertę dla Ciebieoferujemyumowę o pracę tymczasową z możliwością późniejszego zatrudnienia w firmiewynagrodzenie zależne od doświadczenia zł...

  • Pomocnik Operatora CNC

    PROPLASTICA sp. z o.o. Zakład w Kielcach dostarcza płyty standardowe i specjalne do form wtryskowych, płyty do tłoczników jak również płyty specjalne o różnym stopniu skomplikowania i zaawansowania obróbki wiórowej na centrach CNC, głębokim wierceniu czy bardzo precyzyjnym szlifowaniem planetarnym. Pomocnik...