Operator ekstruzji

Znalezione w: beBee S PL - 2 tygodni temu

OleÅnica, Polska Randstad Pełny etat

StaÅa praca w OleÅnicy

Poszukiwany Operator produkcji z doÅwiadczeniem

Pracuj 16 dni w miesiÄcu i zarabiaj do 5810 zÅ brutto

Zapraszamy do aplikowania

 oferujemy

  • wynagrodzenie do 5810 zÅ brutto
  • umowÄ o pracÄ -> stabilne warunki zatrudnienia
  • pracÄ od poniedziaÅku do piÄtku -> wolne weekendy
  • szkolenia przeprowadzane przez doÅwiadczonych operatorów
  • super atmosferÄ w pracy
  • możliwoÅÄ rozwoju zawodowego
  • dofinansowanie do obiadów i napojów
  • pakiet korzyÅci: prywatna opieka medyczna, prywatne ubezpieczenie, karty przedpÅacone
  • pracÄ od zarazzadania
    • zasypywanie dozowników surowcem
    • obsÅuga maszyn produkcyjnych
    • nadzór nad procesem
    • dostarczanie surowcówoczekujemy
      • doÅwiadczenia w pracy produkcyjnej/technicznej
      • gotowoÅci do pracy w systemie 12-godzinnym (dniówka, nocka, 2 dni wolne)
      • odpowiedzialnoÅci oraz punktualnoÅci
      • mile widziane UDT na wózki widÅowe

        Agencja zatrudnienia â nr wpisu 47

        ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

        doÅwiadczenie

        6-12 miesiÄcy