Praca - Elektryk w Ciech Cargo

1 miesiąc temu

Inowrocław, Polska CIECH Group Pełny etat

CIECH Cargo to przedsiębiorstwo transportowe należące do Grupy Kapitałowej CIECH, które powstało w maju 2000 roku. Początkowo skupiało się na transporcie sody, obecnie oferta obejmuje także przewozy towarowe węgla, kruszyw, czy materiałów niebezpiecznych.

Twój zakres obowiązków:

Bieżące przeglądy oraz konserwacja taboru kolejowegoWykonywanie napraw lokomotywObsługa narzędzi ręcznych, mechanicznych, elektromechanicznych oraz stanowisk pomiarowo - naprawczych

Nasze wymagania:

Wykształcenie minimum zawodowe (mechaniczne/elektromechaniczne/mechatroniczne)Znajomość budowy i zasad działania pojazdów kolejowychDoświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku

To oferujemy:

Zatrudnienie w branży kolejowej na podstawie umowy o pracęAtrakcyjny system premiowyPakiet benefitów - prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, karta sportowaMożliwość skorzystania z dofinansowania w ramach Zakładowego Funduszu Świadczeń SocjalnychMożliwość rozwoju zawodowego, szkolenia podnoszące kwalifikacjeCiekawą pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi osobami.

  • Inowrocław, Kujawsko-Pomorskie, Polska CIECH Group Pełny etat

    Kim jesteśmy?CIECH Serwis i Remonty Sp. z o.o. jest spółką dedykowaną w Grupie CIECH do wykonywania kompleksowych i profesjonalnych usług w zakresie utrzymania ruchu zakładów produkcyjnych. Podstawowym kapitałem Spółki jest wiedza, doświadczenie oraz kompetencje pracowników, którzy poprzez wykonywanie usług zapewniać będą ciągłość...

  • Inowrocław, Polska CIECH Group Pełny etat

    OPISJesteśmy międzynarodową grupą chemiczną, eksportującą swoje produkty do ponad 100 krajów z całego świata. Nasze produkty otaczają każdego z nas: w naszych zakładach produkujemy między innymi sodę, sól, środki ochrony roślin, pianki, krzemiany, opakowania szklane.Twój zakres obowiązków:Sporządzanie dobowych i miesięcznych raportów...

  • Elektryk/Praca od zaraz

    22 godzin temu

    Inowrocław, Polska Gi Group Poland S.A. Pełny etat

    Opis stanowiska:  bieżące naprawy i konserwacja maszyn prace pomocnicze w dziale technicznym utrzymanie ciągłości pracy maszyn i urządzeń poprzez naprawę i usuwanie usterek konserwacja oraz montaż urządzeń elektrycznych  naprawa i optymalizacja maszyn produkcyjnych wykonywanie działań prewencyjnych i korygujących Oczekiwania:  wykształcenie...

  • Inowrocław, kujawsko-pomorskie, Polska GMINNA SPÓŁKA WODNA W INOWROCŁAWIU Pełny etat

    Konserwacja urządzeń melioracyjnychInne wymaganiaosoba zarejestrowana w PUP Inowrocław bez prawa do zasiłkuRodzaj zatrudnieniaUmowa o pracę na czas określonySystem wynagradzaniaCzasowo-premiowy ze staw. miesZmianowoscjedna zmiana