Aktualne oferty pracy związane z Analityk Biznesowy w dziale Digital - Piaseczno - Auchan Polska

  • Piaseczno, Polska Auchan Retail Pełny etat

    Twoje zadania: Definiowanie wizji użytkowej aplikacji mobilnej Auchan i jej zakresu funkcjonalnego, Zapewnianie parametryzacji biznesowej aplikacji, Prowadzenie komunikacji z partnerem dostawcą aplikacji, Współpraca z właścicielem biznesowym procesów nad doskonaleniem procesów w obszarze aplikacji, Zbieranie potrzeby ewolucji od key usererów i...

  • Specjalista Analityk Danych

    3 miesięcy temu

    Piaseczno, Polska Auchan Retail Pełny etat

    Twoje zadania: Administrowanie danymi podstawowymi (Master Data Management), opomiarowanie i walidacja błędów; Współuczestnictwo w budowaniu rozwiązań Master Data Management, pilotowanie wdrożenia, road map procesu i repozytorium MDM; Weryfikacja poprawności i ewidencjonowania zdarzeń w repozytorium Master Data Management oraz współudział w...

  • Kaufland Piaseczno

    3 tygodni temu

    Piaseczno, Polska Kaufland Polska Markety sp. z o.o. sp. j Pełny etat

    Pracownik Porządkowyw Dziale Administracji Marketumarket w Piasecznie, ul. Okulickiego 10Jesteśmy międzynarodową firmą handlową, której siłę stanowi kilkanaście tysięcy zaangażowanych pracowników. Co sprawia, że jesteśmy wyjątkowi? Efektywność, dynamika i fair play. Codziennie staramy się zapewnić naszym klientom najlepszą jakość...

Analityk Biznesowy w dziale Digital

Piaseczno, Polska Auchan Polska Pełny etat

CO OD NAS DOSTAJESZ:

Pracę w ambitnym  zespole, pełnym pasji i pozytywnej atmosfery,Możliwość pogłębienia wiedzy, zdobycia cennego doświadczenia,Rozwój kompetencji społecznych oraz zawodowych (szkolenia stacjonarne, online, webinary, dostęp do platformy e-learningowej),Uczestnictwo w wielu ciekawych projektach,Prezent powitalny na dobry początek,7% rabatu na zakupy w Auchan i 10% rabatu na produkty marki własnej na kartę Skarbonka,Pakiet opieki medycznej (Allianz) z szerokim zakresem specjalistów (w tym psychologa) oraz  refundacją kosztów leczenia stomatologicznego,Grupowe ubezpieczenie na życie (Allianz),Dofinansowanie do wypoczynku, kartę przedpłaconą, dofinansowanie karty MultiSport, dofinansowanie posiłków - obiad od 5 zł, pożyczki na preferencyjnych warunkach,zapomogi w trudnych sytuacjach losowych,Program Poleceń Pracowniczych - polecając znajomego do pracy w Auchan możesz otrzymać 1400 PLN brutto,Akcjonariat Pracowniczy,Wolontariat w godzinach pracy,Parking dla pracowników,Brak dress codu,Pracę w systemie hybrydowym,Narzędzia pracy: laptop, telefon,Pracę w organizacji działającej zgodnie z zasadami odpowiedzialnego biznesu (CSR)​.

TWOJA PRACA BĘDZIE POLEGAŁA NA:

Czynnym udziale w procesie analizowania i rozwijania witryny e-commerce oraz aplikacji mobilnej Auchan oraz odpowiedzialności za zdefiniowane obszary tych serwisów, Pozyskiwaniu wymagań biznesowych w celu zdefiniowania wymagań funkcjonalnych dla dostawcy usług,Identyfikacji bieżących oraz potencjalnych problemów,Przygotowywaniu specyfikacji i dokumentacji funkcjonalnej, budowaniu bazy wiedzy dotyczącej procesów i obsługi witryn www,Analityce UX i zachowań klientów oraz rekomendowanie zmian,Przygotowywaniu analiz, statystyk i raportów, Wspieraniu użytkowników systemu CMS, witryn WWW i aplikacji w bieżącej obsłudze,Wsparciu Biura Obsługi Klienta w rozwiązywaniu problemów zgłaszanych przez klientów,Analizie rynku, wyszukiwaniu i rekomendowaniu nowych rozwiązań.

CZEGO POTRZEBUJESZ, ABY TO REALIZOWAĆ:

Min. 1 rok doświadczenia jako Analityk Biznesowy produktów digital / Specjalista e-commerce,Samodzielności w realizacji zadań i determinacji do tworzenia innowacyjnych produktów i usług,Wysoko rozwiniętych kompetencji analitycznych,Komunikatywnej znajomości języka angielskiego (warunek konieczny), Zaangażowania, rzetelności i terminowości realizacji wyznaczonych zadań,Mile widziane: praktyka SCRUM i Agile,Mile widziane: orzeczenie o niepełnosprawności.

ul. Puławska 46, Centrala

Auchan Retail Polska to międzynarodowa firma handlowa, która istnieje w Polsce od 1996 roku. Po 25 latach działalności Auchan to firma multi-formatowa prowadząca działalność w 3 formatach - hipermarketach, supermarketach i handlu elektronicznym. Auchan promuje to co dobre, zdrowe i lokalne oraz angażuje się w wymyślanie na nowo doświadczeń zakupowych klienta, dając im możliwość zakupów fizycznych oraz online.