wydawca magazynowy

4 tygodni temu

Åory, Polska Randstad Pełny etat

JesteÅ dyspozycyjny od zaraz? Szukasz pracy na 3 zmiany jako magazynier? Nie wymagamy UDT

W takim razie ta oferta jest idealna dla Ciebie

Nie czekaj - aplikuj już terazoferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowÄ o pracÄ tymczasowÄ (opÅacane skÅadki, naliczane lata pracy, pÅatne urlopy),
  • stawka godzinowa 26,50 zÅ brutto/h + premia
  • zatrudnienie w systemie 3-zmianowym (6-14-22)
  • możliwoÅÄ przejÅcia bezpoÅrednio pod struktury firmy,
  • możliwoÅÄ skrócenia czasu zatrudnienia przez skorzystanie z rozwiÄzaÅ online (dokumentacja).

    Nasi pracownicy mogÄ korzystaÄ z bogatego pakietu benefitów programu Randstad Plus W jego ramach, w atrakcyjnych cenach abonamentowych miÄdzy innymi:

    • karta sportowa OK System,
    • prywatna opieka medyczna
    • bilety w atrakcyjnych cenach do kina, teatru i na inne wydarzenia kulturalne
    • zniżki nawet do 50% na zakupy on-line w sklepach, pizzeriach, kawiarniach
    • kody rabatowe z możliwoÅciÄ realizacji w sklepach stacjonarnych

       zadania

      • prowadzenie dokumentacji magazynowej,
      • wprowadzanie danych do systemów komputerowych,
      • obsÅuga skanera.

         oczekujemy

        • motywacji,
        • zaangażowania,
        • dokÅadnoÅci i sumiennoÅci.

          Agencja zatrudnienia â nr wpisu 47

          ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

          doÅwiadczenie

          0-6 miesiÄcy