regionalny przedstawiciel handlowy

1 miesiąc temu

PoznaÅ, Polska Randstad Pełny etat

JeÅli cenisz sobie samodzielnoÅÄ, stabilnoÅÄ i relacje z ludźmi koniecznie zapoznaj siÄ z poniższÄ ofertÄ

Poszukujemy doÅwiadczonego przedstawiciela handlowego, który doÅÄczy do organizacji o ugruntowanej pozycji na rynku. oferujemy

  • stabilne warunki zatrudnienia - umowa o pracÄ
  • samodzielnie stanowisko
  • możliwoÅÄ zdobycia cennego doÅwiadczenia w obszarze sprzedaży B2B
  • niezbÄdne narzÄdzia pracy
  • pakiet benefitów

     zadania

    • pozyskiwanie nowych klientów biznesowych
    • opieka nad staÅymi klientami
    • realizacja planów sprzedażowych
    • reprezentowanie firmy

       oczekujemy

      • doÅwiadczenia na podobnym stanowisku w obszarze B2B
      • kompetencji sprzedażowych i negocjacyjnych
      • wysokiej motywacji do pracy w sprzedaży
      • znajomoÅci jÄzyka angielskiego lub niemieckiego bÄdzie dodatkowym atutem
      • umiejÄtnoÅci obsÅugi komputera
      • prawa jazdy kat. B
      • wysokiej samodzielnoÅci

        Agencja zatrudnienia â nr wpisu 47

        ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

        doÅwiadczenie

        powyżej 24 miesiÄcy

  • inżynier sprzedaży

    2 tygodni temu

    Poznań, Polska Randstad Pełny etat

    Jeśli lubisz sprzedaż, kontakty z klientami a branża techniczna nie jest Ci obca - mamy coś dla Ciebie! Aktualnie dla naszego Klienta (firmy produkcyjnej z branży przemysłowej) poszukujemy doświadczonego specjalisty do działu sprzedaży. oferujemymożliwość samodzielnego działania na terenie woj. wielkopolskiego (praca...