Lider linii produkcyjnej

1 miesiąc temu

Kępno, Polska Gabi Jerczyński Spółka Komandytowa Pełny etat

Firma Gabi Jerczyński sp.k zatrudni osobę na stanowisko Lider Linii Produkcyjnej.

Obowiązki:

  • nadzór nad realizacją planu produkcji,

  • odpowiedzialność za prawidłowy przebieg procesu produkcyjnego,

  • współudział w kierowaniu ok 30-to osobowym zespołem pracowników,

  • prowadzenie rejestru akordowego,

  • kontrola prawidłowego wykonania wyrobów,

  • wdrożenie rozwiązań usprawniających produkcję.

    Wymagania:

    • doświadczenie w produkcji mebli tapicerowanych,

    • umiejętność zarządzania zespołem,

    • odpowiedzialność i nastawienie na cel,

    • komunikatywność i umiejętność pracy w grupie

    • gotowość do pracy na dwie zmiany

      Oferujemy:

      • możliwość rozwoju,

      • stabilne warunki zatrudnienia,

      • ubezpieczenie grupowe

      • atrakcyjne wynagrodzenie

        Miejsce pracy: GABI JERCZYŃSKI SP. K, Piaski 9a, 63-645 Łęka Opatowska.

        Dołącz do nas Czekamy na Ciebie.

        www.gabi.com.pl Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest GABI JERCZYŃSKI SPÓŁKA KOMANDYTOWA z siedziba w Piaskach 9, 63-645 Łęka Opatowska. Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu: obsługi składanych zapytań- na podstawie art 6 ust. 1 lit.a RODO-zgoda osoby której dotyczą, przeprowadzenia rekrutacji oraz ewentualnego zawarcia umowy o pracę - na podstawie art. 6 ust. 1 lit. b RODO, uwzględnienia kandydatury w przyszłych rekrutacjach na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a RODO pod warunkiem uzyskania zgody. Klauzula informacyjna dla uczestnika rekrutacji: https ://gabi.com.pl/kontakt

  • Kępno, Polska Smart-HR Pełny etat

    SMART-HR - Jesteśmy Agencją Rekrutacyjną realizującą ambitne projekty rekrutacyjne dla naszych Klientów. Cechuje nas precyzja w działaniu oraz krótki czas realizacji zleceń.Dla naszego klienta – firmy produkcyjnej, będącej liderem w swojej branży, w związku z intensywnym rozwojem, poszukujemy osoby na stanowisko: Osoba zatrudniona na tym...

  • Kępno, Polska SMART-HR Pełny etat

    SMART-HR - Jesteśmy Agencją Rekrutacyjną realizującą ambitne projekty rekrutacyjne dla naszych Klientów. Cechuje nas precyzja w działaniu oraz krótki czas realizacji zleceń.Dla naszego klienta – firmy produkcyjnej, będącej liderem w swojej branży, w związku z intensywnym rozwojem, poszukujemy osoby na...