Kasjer - sprzedawca

1 miesiąc temu

BielanyŻyłaki, Polska Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe TOPAZ Pełny etat
Oczekujemy od Ciebie:
  • dyspozycyjności (praca w systemie 2-zmianowym)
  • aktualnych badań do celów sanitarno-epidemiologicznych
  • rzetelności, uczciwości i komunikatywności
  • mile widziane doświadczenie w pracy w sklepie spożywczym
Twoje główne zadania:
  • zapewnienie profesjonalnej obsługi Klientów zgodnie ze standardami firmy
  • obsługa kasy fiskalnej
  • dbałość o właściwą ekspozycję produktów oraz monitorowanie terminów przydatności do spożycia

  • Bielany, Polska PHU Topaz Sp. z o.o. Pełny etat

    Sieć polskich sklepów spożywczych TOPAZ działająca od ponad 30 lat, wypracowała wysoki standard placówek handlowych, atrakcyjną ofertę i silną pozycję na regionalnym rynku. TOPAZ to obecnie ponad sto trzydzieści placówek (sklepów własnych i franczyzowych) w czterech województwach wschodniej, a także centralnej Polski. Nasza marka stale...

  • Bielany Wrocławskie, Polska InterKadra Sp. z o.o. Pełny etat

    Interkadra to agencja pracy tymczasowej i doradztwa personalnego z 17-letnim doświadczeniem na rynku. Jesteśmy firma godną zaufania! Oferujemy pracę dostosowaną do Twoich kwalifikacji i potrzeb. Nr 3372 w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia. Dla naszego Klienta poszukujemy kandydatów zainteresowanych pracą na stanowisku: ...

    Do Twoich obowiązków będzie należało: obsługa kasy fiskalnej i terminala płatniczego, obsługa Klienta zgodnie ze standardami firmy, rozliczanie kasy po zakończonej zmianie oraz przekazywanie utargów do kasy głównej. Oczekujemy: dyspozycyjności od poniedziałku do soboty oraz w niedziele handlowe, zorientowania na obsługę Klienta i...