Operator Maszyn

1 miesiąc temu

Białystok, Polska Praca.pl Sp. z o.o. Pełny etat
Wymagania
  • Podstawowe umiejętności techniczne.
  • Umiejętność pracy w zespole i dobra organizacja pracy własnej.
  • Praktyczna znajomość zagadnień mechaniki;
  • Zaangażowanie w wykonywaną pracę.
  • Znajomość zasad BHP.
Opis stanowiska
  • Obsługa maszyn produkcyjnych/linii technologicznych.
  • Kontrola jakości produkowanych wyrobów.
  • Współpraca z zespołem w celu optymalizacji procesów produkcyjnych.
  • Przestrzeganie BHP.
  • Utrzymywanie porządku w miejscu pracy.

  • Białystok, Podlasie, Polska Staff Partners Pełny etat

    Oczekujemy:doświadczenia w pracy przy obsłudze maszyn umiejętności pracy w zespoleorzeczenia lekarskiego do celów sanitarno-epidemiologicznych Będziesz:obsługiwać i ustawiać parametry maszynykontrolować jakość produkowanych wyrobówwypełniać dokumentację produkcyjną

  • Białystok, Polska Volvo Group Pełny etat

    Transport jest podstawą współczesnego społeczeństwa. Wyobraź sobie wykorzystanie swojej wiedzy do kształtowania zrównoważonych rozwiązań transportowych na przyszłość. Jeśli chcesz coś zmienić na skalę globalną, wykorzystując technologie nowej generacji i współpracując z najskuteczniejszymi zespołami, możemy idealnie do siebie...

  • Białystok, podlaskie, Polska MAG - MAR MAREK OLECHNO Pełny etat

    Praca na hali produkcyjnejInne wymaganiamile widziane doświadczenieRodzaj zatrudnieniaUmowa o pracę na okres próbnySystem wynagradzaniaCzasowy ze stawką miesięcznąZmianowoscjedna zmianaWyksztalceniabrak lub niepełne podstawowe

  • Białystok, Polska Centralna Baza Ofert Pracy Pełny etat

    Numer oferty: StPr/24/1236Obowiązki:praca na hali produkcyjnejWymagania:Wymagania konieczne:Wykształcenie:brak lub niepełne podstawowePozostałe wymagania:mile widziane doświadczenieMiejsce pracy: Obrębowa, 15-950 Białystok, powiat: m. Białystok, woj: podlaskieRodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbnyWymagane dokumenty: -Sposób aplikowania:...