Praca zdalna

3 tygodni temu

Leszno, Polska Bank Millennium Pełny etat

Obowiązki:

Odbieranie połączeń przychodzących od naszych klientów

Odpowiadanie na pytania i pomoc klientom w codziennym bankowaniu, korzystaniu z naszej aplikacji mobilnej i strony internetowej

Przedstawienie oferty produktów kredytowych i wsparcie w procesie zakupu

Wymagania:

Wykształcenie minimum średnie

Stałe łącze internetowe: : radiowe/kablowe/światłowodowe bez limitu danych, z przepustowością min 300 Mb/s. Internet mobilny nie będzie wystarczający.

Chęć nauki i rozwoju w branży finansowej

Komunikatywność i otwartość na rozmowy z ludźmi

Gotowość do pracy w systemie zmianowym (również w weekendy i święta)

Pozytywne nastawienie do sprzedaży

Doświadczenie w obsłudze klienta i/lub sprzedaży

Oferujemy:

Pracę zdalną

Wysokie premie miesięczne

Profesjonalne, w pełni płatne szkolenie wstępne – otrzymujesz wynagrodzenie za okres szkoleniowy w pełnej wysokości

Kompleksowe wdrożeniowe z mentorem: produktowe, systemowe, proceduralne oraz warsztaty przygotowujące do obsługi klienta

Możliwość współtworzenia grafiku

Jasno określoną ścieżkę rozwoju i wzrostu wynagrodzenia

Prywatną opiekę medyczną, w pełni opłaconą przez pracodawcę

Środki od pracodawcy na benefity takie, jakie lubisz – karta multisport, bony zakupowe i tysiące innych (kafeteria MyBenefit)

Przyjazne i pełne szacunku miejsce pracy bez względu na wiek, płeć, stopień sprawności czy jakąkolwiek inną cechę

Nowoczesne narzędzia do pracy z domu – komputer, oprogramowanie, akcesoria

Konkursy pracownicze z atrakcyjnymi nagrodami

  • Mechanik samochodowy

    3 miesięcy temu

    Leszno, Polska Persontura GmbH & Co. KG Pełny etat

    Gwarantujemy umowę o pracy na pełny etat, zakwaterowanie, opiekę polskojęzycznego koordynatora! Mechanik samochodowyObowiązki obsługa/konserwacja pojazdów marki Mercedes Wymagania - wykształcenie kierunkowe i...

  • Leszno, Polska Persontura GmbH & Co. KG Pełny etat

    Gwarantujemy niemiecką umowę o pracę na pełny etat, zakwaterowanie, opiekę polskojęzycznego koordynatora! Mechanik na produkcji z j. niemieckim, Bawaria Obowiązki - montaż elementów mechanicznych, hydraulicznych i elektronicznych - czynności...

  • Doradca Klienta

    2 tygodni temu

    Leszno, Polska Polski Instytut Odszkodowań Pełny etat

    Polski Instytut Odszkodowań pomaga osobom posiadającym kredyt walutowy- „frankowiczom” w walce z bankami. Zatrudniamy Doradców Klienta w całej Polsce.DOŁĄCZ DO NAJLEPSZYCH JUŻ DZISIAJ !!! Doradca KlientaObowiązki Czego oczekujemy? Samodzielnej organizacji i zarządzania...