Pracownik produkcji

Znalezione w: beBee S PL - 3 tygodni temu

GrudziÄdz, Polska Randstad Pełny etat

JeÅli chcesz pracowaÄ w miÄdzynarodowej firmie, która jest producentem czÄÅci do przemysÅu motoryzacyjnego i specjalizuje siÄ w produkcji mat samochodowych, idealnie siÄ skÅada

Szukamy wÅaÅnie Ciebie

Dla naszego Klienta z branży samochodowej poszukujemy pracowników produkcji.

Miejsce pracy: GrudziÄdzoferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowÄ o pracÄ tymczasowÄ
  • dÅugofalowÄ perspektywÄ wspóÅpracy
  • pracÄ od poniedziaÅku do piÄtku w systemie 2 zmianowym
  • benefity, w tym prywatnÄ opiekÄ medycznÄ i kartÄ sportowÄ
  • pracÄ od zarazzadania
    • prace pomocnicze przy produkcji
    • odbieranie gotowego detalu z maszyny
    • przenoszenie wiÄkszych kartonów i paczek
    • pakowanie i kompletacja asortymentu zgodnie z wytycznymi
    • etykietowanie wyrobów
    • praca zespoÅowa
    • przestrzeganie zasad BHP
    • utrzymywanie porzÄdku na stanowisku pracyoczekujemy
      • doÅwiadczenia w pracy na podobnym stanowisku (bÄdzie to dodatkowym atutem)
      • precyzji oraz odpowiedzialnoÅci w wykonywaniu obowiÄzków
      • gotowoÅci do podjÄcia pracy w systemie 2 - zmianowym
      • gotowoÅci do podjÄcia od zaraz

        Agencja zatrudnienia â nr wpisu 47

        ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

        doÅwiadczenie

        0-6 miesiÄcy