Kierowca C+E

Znalezione w: beBee S PL - 3 tygodni temu

Gorzów Wielkopolski, Polska Praca.pl Sp. z o.o. Pełny etat
Wymagania:
  • Prawo jazdy kat. C+E,
  • Doświadczenie w zawodzie kierowcy,
  • Znajomość przepisów ruchu drogowego i czasu pracy kierowców,
  • Zaangażowanie, samodzielność, i dobra organizacja pracy,
  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym.
Opis stanowiska:
  • Bezpieczny transport towarów na terenie kraju oraz za granicą,
  • Dbanie o powierzony sprzęt i ładunek,
  • Prowadzenie dokumentacji przewozowej,
  • Przestrzeganie przepisów ruchu drogowego oraz czasu pracy.

  • Praca Kierowca TAXI

    Znalezione w: GoWork PL S2 - 2 tygodni temu

    Gorzów Wielkopolski, Polska OnlyGO Pełny etat

    OnlyGO - Jesteśmy partnerem rozliczeniowym działającym od 2016r. zatrudniającą kierowców i dostawców w każdym mieście w Polsce, gdzie funkcjonują aplikacje UBER, BOLT, FreeNOW, WOLT i BOLT FOOD.Oferujemy naszym kierowcom NAJLEPSZE warunki rozliczania pracy na aplikacjach oraz wyposażamy ich w rabat na paliwo, części...