Aktualne oferty pracy związane z Programista Frontend - Poznań - Centrum Rozwoju Szkół Wyższych Merito Sp. z o.o.

  • Frontend Developer

    1 miesiąc temu

    Poznań, Polska Closer Music Pełny etat

    Dołącz do naszego zespołu w Closer Music!Jesteś pasjonatem muzyki i nowych technologii? Chcesz być częścią dynamicznego i innowacyjnego zespołu? Nie szukaj dalej!Closer Music zatrudnia!Parę słów o nas:Closer Music to globalna firma muzyczno-technologiczna oferująca oryginalne utwory komercyjne i katalogi muzyczne oparte na unikalnej na skalę...

Programista Frontend

4 miesięcy temu

Poznań, Polska Centrum Rozwoju Szkół Wyższych Merito Sp. z o.o. Pełny etat
Poszukiwane kompetencje:
  • Konieczna dobra znajomość JavaScript/TypeScript, HTML, CSS i preprocesorów CSS oraz Vue.js 3
  • Doświadczenie w pracy z aplikacjami PWA i optymalizowaniem aplikacji do urządzeń mobilnych.
  • Doświadczenie w implementacji wytycznych WCAG 2.0.
  • Dokładność, systematyczność oraz umiejętność pracy w zespole.
Dodatkowym atutem będzie:
  • Znajomość dobrych praktyk programistycznych.
  • Doświadczenie we współpracy z UX Designerem, Nuxt i Vuetify z aplikacjami SPA oraz PWA przygotowanymi do pracy offline.
Zakres obowiązków:
  • Tworzenie wysokiej jakości aplikacji webowych zgodnie z makietami.
  • Odpowiedzialność za obszar dostosowania aplikacji do urzadzeń mobilnych.
  • Projektowanie i implementacja nowych rozwiązań oraz rozwijanie już istniejących obszarów aplikacji.
  • Analiza wymagań funkcjonalnych, technicznych oraz integracyjnych.
  • Odpowiedzialność za dokumentację techniczną wymaganą w projekcie.
  • Praca w ramach zespołu Scrum.