RTV EURO AGD

3 tygodni temu

Sokołów, Polska RTV EURO AGD Pełny etat

Opis stanowiska:

bieżąca kontrola zgłoszeń reklamacyjnych

prowadzenie i nadzorowanie dokumentacji reklamacyjnej

rozpatrywanie skarg i odwołań klientów zgodnie z przyjętymi zasadami

kontakt (telefoniczny, pisemny) z klientem w zakresie realizacji reklamacji

współpraca z innymi działami firmy w ramach realizowanych zadań

przygotowywanie materiałów szkoleniowych, szkolenie, egzekwowanie i kontrola przestrzegania procedur reklamacyjnych w sklepach

Wymagania:

znajomość procedur reklamacyjnych oraz prawnych aspektów obsługi klienta będzie dodatkowym atutem

umiejętność organizowania pracy własnej

samodzielność w realizacji powierzonych zadań

swoboda wypowiedzi, posługiwanie się poprawna polszczyzną

dobra znajomość obsługi komputera i pakietu MS Office, sprawne pisanie na klawiaturze

zdolności komunikacyjne, umiejętność słuchania

umiejętność opanowania stresu oraz studzenia emocji, cierpliwość i opanowanie

chęć do nauki/otwartość na zdobywanie wiedzy

umiejętność budowania właściwej relacji z klientem, wysoka kultura osobista

mile widziane doświadczenie na stanowisku związanym z obsługą klienta

Oferujemy:

zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,

prywatną opiekę medyczną,

kartę sportową,

ubezpieczenie na życie,

bezpłatny transport z Centrum Warszawy (do i z pracy),

możliwość rozwoju,

nowoczesne biuro.

  • RTV EURO AGD

    4 tygodni temu

    Stanowisko: DostawcaMiejsce pracy: Magazyn Centralny Sokołów k. Janek ul. Wacława 2Szukamy Ciebie – asa kierownicy, gotowego wcisnąć pełen gaz w świecie RTV i AGD! Jesteśmy tym, czego szukasz:RTV Euro AGD - Mocne korzenie i świeża energia. 30 lat w grze plus zadziorność do wprowadzania kolejnych innowacji. U nas nie będziesz się...

  • Sokołów Małopolski, Subcarpathian, Polska RTV EURO AGD Pełny etat

    Opis stanowiska: bieżąca kontrola zgłoszeń reklamacyjnych prowadzenie i nadzorowanie dokumentacji reklamacyjnej rozpatrywanie skarg i odwołań klientów zgodnie z przyjętymi zasadami kontakt (telefoniczny, pisemny) z klientem w zakresie realizacji reklamacji współpraca z innymi działami firmy w ramach realizowanych zadań przygotowywanie...