Elektryk do przyuczenia

4 tygodni temu

Kraków, Polska Arcelormittal Poland S.a. Pełny etat

ZAKRES OBOWIĄZKÓW: przegląd, remont, usuwanie awarii i usterek urządzeń elektrycznych, zabezpieczenie sprawności maszyn i urządzeń, rejestrowanie danych o przestojach i pozostałych pracach, współpraca z pracownikami zespołu technicznego oraz produkcji. WYMAGANIA: wykształcenie min. zawodowe elektryczne lub pokrewne, umiejętność czytania schematów elektrycznych, gotowość do pracy w systemie czterobrygadowym, chęć do pracy i podnoszenia kwalifikacji. OFERUJEMY: atrakcyjne wynagrodzenie i system premiowy, rozwój i szkolenia, opiekę medyczną, fundusz socjalny (wczasy pod gruszą, bilety do kina itp.), firmowe przedszkole, posiłki w firmowej stołówce, dodatkowy dzień wolny (4. maja to nasze święto - Dzień Hutnika),

  • Elektryk - do przyuczenia

    3 tygodni temu

    Kraków, Polska ArcelorMittal Pełny etat

    Przyłącz się do zespołu elektryków utrzymania ruchu i rozpocznij swoją karierę w ArcelorMittal Poland!Zapraszamy do aplikowania na stanowisko Elektryk – do przyuczenia do Zakładu Walcownia Zimna  w Krakowie. Brak Doświadczenia? To Nie Problem! Nasz program przyuczenia zapewni Ci solidne przygotowanie do zawodu.Rozwijaj się z...