Asystent/ka zarzÄdu

1 miesiąc temu

Szczecin, Polska Randstad Pełny etat

Dla naszego klienta, firmy z branży produkcyjnej, poszukujemy doÅwiadczonej i odpowiedzialnej osoby na stanowisko Asystenta/ki zarzÄdu.

JeÅli jesteÅ osobÄ skrupulatnÄ, doskonale planujesz i organizujesz pracÄ, a także porozumiesz siÄ w jÄzyku angielskim - koniecznie czytaj dalejoferujemy

  • ciekawÄ i odpowiedzialnÄ pracÄ w stabilnej organizacji
  • umowÄ o pracÄ na atrakcyjnych warunkach
  • Åwiadczenia ZFÅS (m.in. "wczasy pod gruszÄ")
  • dofinansowanie do karty Multisport
  • pakiet medycznyzadania
    • koordynowanie kalendarza spotkaÅ czÅonków ZarzÄdu
    • obsÅuga telefoniczna i osobista klientów SpóÅki
    • obsÅuga spotkaÅ czÅonków ZarzÄdu
    • prowadzenie rejestru dokumentów przychodzÄcych do firmy
    • redagowanie pism sÅużbowych i dokumentów zgodnie ze standardami spóÅki
    • obsÅuga poczty elektronicznej oraz tradycyjnej
    • koordynowanie przepÅywu dokumentacji
    • tworzenie raportów i zestawieÅ
    • pomoc w organizacji podróży sÅużbowych
    • bieżÄce wparcie ZarzÄdu
    • nadzór nad obiegiem elektronicznym dokumentów w tym dokumentów ksiÄgowych
    • obsÅuga procesów ubezpieczeniowych
    • zarzÄdzanie biurem ZarzÄduoczekujemy
      • wyksztaÅcenia wyższego
      • min. 2-3 lata doÅwiadczenia na podobnym stanowisku
      • umiejÄtnoÅci obsÅugi komputera, bardzo dobrej znajomoÅci pakietu Office
      • umiejÄtnoÅci komunikacyjnych
      • umiejÄtnoÅci planowania i organizacji
      • umiejÄtnoÅci pracy w zespole
      • wiedzy o administracji i zarzÄdzaniu
      • zdolnoÅci organizacyjnych
      • odpowiedzialnoÅci, sumiennoÅci, proaktywnoÅci w dziaÅaniu
      • wysokiej kultury osobistej
      • min. komunikatywnej znajomoÅci jÄzyka angielskiego

        Agencja zatrudnienia â nr wpisu 47

        ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

        doÅwiadczenie

        powyżej 24 miesiÄcy

  • Szczecin, Polska LUX MED Pełny etat

    Praca w Grupie LUX MED Asystent/-ka Stomatologiczny/-a Lokalizacja: Szczecin Praca w centrum stomatologicznym LUX MED My zadbamy o: współpracę z renomowaną firmą z branży usług medycznych, będącą liderem w Polsce, przyjemność pracy w nowoczesnym gabinecie wyposażonym w najwyższej jakości materiały stomatologiczne, formę...

  • Asystent/ka zarządu

    3 tygodni temu

    Szczecin, West Pomerania, Polska Randstad Pełny etat

    Dla naszego klienta, firmy z branży produkcyjnej, poszukujemy doświadczonej i odpowiedzialnej osoby na stanowisko Asystenta/ki zarządu.Jeśli jesteś osobą skrupulatną, doskonale planujesz i organizujesz pracę, a także porozumiesz się w języku angielskim - koniecznie czytaj dalejoferujemyciekawą i odpowiedzialną pracę w stabilnej...

  • Szczecin, Polska LUX MED Sp. z o.o. Pełny etat

    Praca w Centrum LUX MED Stomatologia w Szczecinie.Zaaplikuje i stań się częścią naszego zespołu. My zadbamy o:współpracę z renomowaną firmą z branży usług medycznych, będącą liderem w Polsce,różnorodne formy zatrudnienia,możliwość zdobywania nowej wiedzy oraz rozwoju poprzez udział w szkoleniach,komfortowe warunki – pracę w...