Pracownik produkcji

Znalezione w: beBee S PL - 3 tygodni temu

Strzelin, Polska Manpower Pełny etat
Manpower (Agencja zatrudnienia nr 412) to globalna firma o ponad 70-letnim doświadczeniu, działająca w 82 krajach. Na polskim rynku jesteśmy od 2001 roku i obecnie posiadamy prawie 35 oddziałów w całym kraju. Naszym celem jest otwieranie przed kandydatami nowych możliwości, pomoc w znalezieniu pracy odpowiadającej ich kwalifikacjom i doświadczeniu. Skontaktuj się z nami - to nic nie kosztuje, możesz za to zyskać profesjonalne doradztwo i wymarzoną pracę

Zadania:

Pakowanie wyrobów czekoladowychProste prace produkcyjneObsługa maszyn produkcyjnych

Wymagania:

Dokładność i zaangażowanie w wykonywaną pracę  Gotowość do podjęcia pracy zmianowej Książeczka sanepidPrawo jazdy kat. B

Oferta:

Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o praceDofinansowanie do posiłków na terenie stołówki pracowniczejSzkolenie wdrożenioweSłodki poczęstunek na rozpoczęcie pracyGwarantujemy bezpłatny transport do pracy m.in. z Wrocławia, Strzelina, Dzierżoniowa, Niemczy, Kobierzyc, Żórawiny, Bielawy i  z wielu innychPakiet ponad 10 benefitów ManpowerGroup: MultiSport, prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe, kafeteria MyBenefit, liczne zniżki i rabaty pracownicze w ramach programu ManpowerGroup Premium w sklepach stacjonarnych i online, szkołach językowych, obiektach sportowych i rekreacyjnychNr Ref. 81 Miejsce pracy: Bielany Wrocławskie Oferta dotyczy pracy tymczasowej
  • Lider linii produkcyjnej

    Znalezione w: Talent PL C2 - 7 dni temu

    Strzelin, Polska Xylem Pełny etat

    Rola: Lider produkcji odpowiedzialny jest za zarządzanie podległym obszarem produkcyjnym i koordynacją podległego procesu produkcyjnego oraz ścisłą współpracą z działami wspierającymi produkcję. Wykonywanie czynności produkcyjnych. Wykonywanie czynności na stanowisku zgodnie z przepisami prawa. Bycie przykładem kultury Xylem,...

  • Process Engineer

    Znalezione w: Talent PL C2 - 2 tygodni temu

    Xylem |ˈzīləm| 1) Tkanka w roślinach, która odprowadza wodę z korzeni w górę; 2) wiodąca globalna firma w dziedzinie technologii wodnych. Xylem, wiodąca globalna firma zajmująca się technologiami wodnymi, zajmująca się rozwiązywaniem najtrudniejszych problemów związanych z wodą na świecie, jest wiodącym światowym dostawcą...