asystent w dziale kadr

4 tygodni temu

Gliwice, Polska Randstad Pełny etat

Szukasz miejsca by zdobyÄ pierwsze doÅwiadczenie w obszarze HR? UkoÅczyÅaÅ/eÅ studia w tym obszarze i chcesz zdobyÄ doÅwiadczenie potrzebne na rynku pracy? Åwietnie siÄ skÅada Poszukujemy kandydatów na stanowisko asystenta w dziale kadr.

To stanowisko jest idealne dla kogoÅ, kto dopiero zaczyna swojÄ karierÄ w obszarze HR i chciaÅby zdobywaÄ cenne doÅwiadczenie pod okiem doÅwiadczonych specjalistów.

Nie musisz mieÄ wczeÅniejszego doÅwiadczenia, ale poszukujemy osoby o silnych umiejÄtnoÅciach komunikacyjnych, zaangażowaniu w naukÄ oraz chÄci do rozwoju w tym obszarze.

DoÅÄcz do nas, a zapewnimy Ci wsparcie, szkolenia oraz możliwoÅci rozwoju zawodowego, które pomogÄ Ci rozwijaÄ oferujemy

  • możliwoÅÄ zdobycia cennego doÅwiadczenia zawodowego i wiedzy
  • szkolenie i wdrożenie przez specjalistÄ w danej dziedzinie
  • pracÄ w oparciu o umowÄ zlecenie
  • pracÄ stacjonarnÄ w miejscowoÅci SzaÅsza (obok Gliwic)
  • pracÄ w peÅnym wymiarze godzin
  • biznesowe dni i godziny pracy
  • pracÄ na okres 2 miesiÄcy
  • pracÄ od zaraz zadania
    • codzienne wsparcie specjalistów w obszarze kadrowym
    • prace biurowo-administracyjne
    • przygotowywanie i sprawdzanie e-teczek pracowników
    • skanowanie dokumentów
    • aktualizacji dat szkoleÅ i badaÅ medycyny pracy pracowników
    • porzÄdkowanie i sprawdzanie poprawnoÅci dokumentacji kadrowejoczekujemy
      • wyksztaÅcenia kierunkowego lub osoby w trakcie studiów
      • dyspozycyjnoÅci do pracy na peÅen etat (poniedziaÅek-piÄtek, 8/9-16/17)
      • chÄci do pracy stacjonarnej w biurze obok Gliwic
      • dużej chÄci nauki i rozwoju
      • zaangażowania w pracÄ i zdobywanie nowych umiejÄtnoÅci
      • dokÅadnoÅci i skrupulatnoÅci

        Agencja zatrudnienia â nr wpisu 47

        ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

        doÅwiadczenie

        0-6 miesiÄcy

  • asystent w dziale kadr

    Gliwice, Silesia, Polska Randstad Pełny etat

    Szukasz miejsca by zdobyć pierwsze doświadczenie w obszarze HR? Ukończyłaś/eś studia w tym obszarze i chcesz zdobyć doświadczenie potrzebne na rynku pracy? Świetnie się składa Poszukujemy kandydatów na stanowisko asystenta w dziale kadr. To stanowisko jest idealne dla kogoś, kto dopiero zaczyna swoją karierę w obszarze HR i chciałby zdobywać...

  • Gliwice, Polska ZoltOs.pl Aleksandra Żółtowska-Ostroszczyk Pełny etat

    Zakres czynności: wsparcie pracowników HR w prowadzeniu procesów rekrutacyjnych, nawiązywanie kontaktu z kandydatami za pomocą zróżnicowanych metod i narzędzi rekrutacyjnych, selekcjonowanie CV oraz weryfikowanie kompetencji kandydatów względem wymagań dotyczących stanowisk, organizowanie spotkań z kandydatami, zamieszczanie ogłoszeń na...