Spawacz Francja

2 tygodni temu

Poznań, Polska Praca dla Ciebie Pełny etat

Firma Praca dla Ciebie dla agencji zatrudnienia EuropaJob Sp. z o.o. posiadającej certyfikat o numerze rejestru 8455 poszukuje osoby na stanowisko:

Spawacz MIG-MAG - - spawanie maszyn rolniczych / spawanie konstrukcji stalowych , mostów , schodów przemysłowych

Termin rozpoczęcia pracy: od zaraz

Miejsce pracy: Francja – różne regiony

Opis stanowiska:

- praca w zakładzie produkującym maszyny rolnicze, koparki, konstrukcje stalowe

- praca przy małych konstrukcjach stalowych

- prace ślusarskie, montaż na podstawie rysunku technicznego

- spawanie elementów metodami MIG-MAG

Wymagania:

- min. 2-3-letnie udokumentowane doświadczenie jako monter/spawacz w metodzie MIG/MAG

- dobra znajomość pracy na podstawie rysunku technicznego

- umiejętność obsługi narzędzi ślusarskich

- możliwość wyjazdu własnym samochodem

Oferujemy:

  • Wynagrodzenie netto 2200- 2900 euro miesięcznie ( w zależności od zakładu i doświadczenia )

    - stabilne zatrudnienie na podstawie polskiej umowy o pracę tymczasową na pełny etat

    - atrakcyjne wynagrodzenie + dodatki (bonus z tytułu końca kontraktu, ekwiwalent urlopowy, amortyzacja za własny samochód + zwrot za paliwo)

    - nadgodziny płatne o 25% i 50% więcej (duża liczba nadgodzin – praca do 48h tydzień)

    - zakwaterowanie opłacone przez pracodawcę , pokoje '' jedynki ''

    - zwrot kosztów za przejazd Polska – Francja, Francja – Polska

    - zagwarantowane i zorganizowane bezpłatne dojazdy z miejsca zakwaterowania do miejsca pracy

    - stały kontakt z polskim koordynatorem i rekruterem również po rozpoczęciu zatrudnienia

  • Poznań, Polska APV.EU Pełny etat

    APV.EU (KRAZ 24145) – agencja zatrudnienia działająca na rynku polskim i europejskim poszukuje obecnie dla swojego francuskiego Klienta kandydatów na stanowisko:POMOCNIK MONTERA WENTYLACJILokalizacja miejsca pracy: FrancjaOpis stanowiska:pomoc przy montażu kanałów wentylacyjnych i rur spiro wg planumożliwość zdobycia pracy na ciekawych obiektach...