Technolog R&D

2 tygodni temu

OÅawa, Polska Randstad Pełny etat

JeÅli jesteÅ Technologiem i szukasz nowych możliwoÅci w branży spożywczej zapraszamy do aplikacji.oferujemy

  • zatrudnienie na umowÄ o pracÄ w nowoczesnym zakÅadzie produkcyjnym
  • konkurencyjne wynagrodzenie
  • karta sportowo-kulturalna
  • karta lunchowa
  • dodatek transportowyzadania
    • opracowywanie dokumentacji technologicznej
    • przygotowywanie raportów z testów laboratoryjnych i produkcyjnych
    • wspóÅpraca z dostawcami, dokumentacja surowcowa
    • przygotowywanie i wysyÅanie prototypów produktów
    • udoskonalanie istniejÄcych produktów
    • prowadzenie aplikacyjnych testów produkcyjnychoczekujemy
      • wyksztaÅcenie wyższe: Technologia żywnoÅci lub pokrewne
      • wiedza z zakresu wÅaÅciwoÅci surowców używanych w branży spożywczej
      • znajomoÅÄ procesów produkcji, maszyn i urzÄdzeÅ
      • zdolnoÅci analityczne i umiejÄtnoÅÄ rozwiÄzywania problemów
      • zdolnoÅÄ szybkiego uczenia siÄ i poznawania nowych technologii
      • dobra organizacja pracy samodzielnej
      • umiejÄtnoÅÄ pracy w zespole
      • znajomoÅÄ jÄzyka angielskiego umożliwiajÄca swobodnÄ komunikacjÄ w mowie i piÅmie
      • znajomoÅÄ obsÅugi pakietu Microsoft Word, Excel, Power Point
      • czynne prawo jazdy kategorii B (konieczne w codziennej pracy)

        Agencja zatrudnienia â nr wpisu 47

        ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

        doÅwiadczenie

        powyżej 24 miesiÄcy