KsiÄgowa

Znalezione w: beBee S PL - 2 tygodni temu

Åroda ÅlÄska, Polska Randstad Pełny etat

Masz za sobÄ pierwsze doÅwiadczenia w ksiÄgowoÅci? Poszukujesz nowych wyzwaÅ zawodowych?

Aplikuj na stanowisko KsiÄgowej/KsiÄgowego i doÅÄcz do zespoÅu z branży automotive. oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowÄ o pracÄ
  • możliwoÅÄ rozwoju zawodowego w miÄdzynarodowym Årodowisku
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • ciekawe zadania i projektyzadania
    • ksiÄgowanie faktur i dokumentów zakupowych oraz sprzedażowych

    • przygotowywanie przelewów bankowych i ksiÄgowanie wyciÄgów bankowych

    • analiza i weryfikacja należnoÅci oraz pÅatnoÅci od klientów

    • potwierdzanie i uzgadnianie sald z kontrahentami

    • wspóÅpraca z GÅównÄ KsiÄgowÄ

    • udziaÅ w projektachoczekujemy

      • wyksztaÅcenie kierunkowe
      • minimum 2 lata doÅwiadczenia w obszarze ksiÄgowoÅci
      • dobra znajomoÅÄ jÄzyka angielskiego
      • dobrej obsÅugi pakietu MS Office
      • dokÅadnoÅci w wykonywaniu zadaÅ

        Agencja zatrudnienia â nr wpisu 47

        ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

        doÅwiadczenie

        12-24 miesiÄce