Aktualne oferty pracy związane z Agent Ochrony - Nowy Sącz, Lesser Poland - "Ochrona Juwentus" sp. z o.o.

  • Nowy Sacz, Polska „Ochrona Juwentus” sp. z o.o. Pełny etat

    W związku z nowymi wyzwaniami i rozwojem technologii dla firm z branży ochrony i bezpieczeństwa poszukujemy Agentów Ochrony.Lokalizacja: Nowy SączObiekt: Handlowy/Meblowy Zakres czynności:ochrona fizyczna mieniaobchody kontrolnekontrola linii kasobsługa monitoringu i komputera Oferujemy:system: 12h i 11hstawkę: 28,10 zł/h bruttoumowę...

  • Agent Ochrony

    3 tygodni temu

    Nowy Sacz, Polska „Ochrona Juwentus” sp. z o.o. Pełny etat

    W związku z nowymi wyzwaniami i rozwojem technologii dla firm z branży ochrony i bezpieczeństwa poszukujemy Agentów Ochrony.Lokalizacja: Nowy SączObiekt: zakład przemysłowy Zakres czynności:ochrona fizyczna mieniaobchody kontrolneobsługa komputera (tworzenie raportów)nadzór nad ruchem osobowo-towarowym Oferujemy:system: 24h (7:00-7:00)stawkę:...

  • Agent Nieruchomości

    3 miesięcy temu

    Nowy Targ, Polska REMAX Polska Pełny etat

    Szukasz nowego pomysłu na siebie?Myślisz o branży nieruchomości?Lubisz wyzwania i pracę z ludźmi?Chcesz się rozwijać i korzystać z dużego doświadczenia najlepszych w branży?Jesteś agentem nieruchomości, ale myślisz o większej samodzielności, i chcesz zarabiać więcej, rozwijać się...

Agent Ochrony

Nowy Sącz, Lesser Poland "Ochrona Juwentus" sp. z o.o. Pełny etat

Nowe wyzwania czekają na Ciebie Dołącz do naszego zespołu jako Agent Ochrony

Miejsce pracy: Zakład Przemysłowy, Nowy Sącz

Obowiązki:

  • Ochrona fizyczna mienia
  • Przeprowadzanie obchodów kontrolnych
  • Interwencje w sytuacjach zagrożenia

Wymagania:

  • Dyspozycyjność
  • Podstawowa umiejętność obsługi komputera
  • Niekaralność
  • Sumienność i zaangażowanie

Oferujemy:

  • System pracy: 24/48h, 12h
  • Stawka godzinowa: 27,70 zł brutto
  • Umowa zlecenie
  • Kompletne i bezpłatne umundurowanie

Jeśli jesteś zainteresowany/a - nie zwlekaj Czekamy na Twoją aplikację Nie czekaj - aplikuj już teraz