Kierownik robót sanitarnych

2 tygodni temu

Macierzysz, Mazovia, Polska AB INDUSTRY S.A. Pełny etat
Opis stanowiska

- Nadzorowanie realizacji robót zgodnie z umową i dokumentacją techniczną
- Zlecanie prac i rozliczanie podwykonawców
- Współpraca z klientem, podwykonawcami i dostawcami
- Raportowanie postępu prac

Wymagania

- Dyspozycyjność do wyjazdów służbowych i pracy w terenie
- Wyższe wykształcenie techniczne
- Zaangażowanie i dobra organizacja
- Chęć nauki i rozwoju zawodowego
- Prawo jazdy kat. B

Dodatkowe atuty

- Uprawnienia budowlane do kierowania robotami sieci sanitarnych
- Znajomość języka angielskiego
- Znajomość MS Office i CAD

Oferujemy

- Atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od wyników
- Praktyka do uprawnień budowlanych
- Miłą atmosferę, uczciwość i profesjonalizm
- Pracę w młodym i dynamicznym zespole
- Stabilność i możliwość rozwoju w ugruntowanej firmie
- Dofinansowanie karty sportowej i nauki języka obcego
- Dofinansowanie opieki medycznej i szkoleń/studiów

  • Macierzysz, Mazovia, Polska AB INDUSTRY S.A. Pełny etat

    Wykształcenie wyższe techniczne o profilu elektrycznym,Znajomość pakietu MS Office, MS Project oraz AutoCAD,Język angielski w stopniu komunikatywnym,Odpowiedzialność i zaangażowanie w pracę,Dyspozycyjność,Prawo jazdy kat. B.Dodatkowymi atutami będą:Uprawnienia budowlane do kierowania robotami budowlanymi w zakresie sieci i instalacji...

    Opis stanowiska Planowanie i koordynacja prac elektrycznych zgodnie z dokumentacją oraz przepisami prawa budowlanego i BHP Weryfikacja dokumentacji i zastosowanych rozwiązań Prowadzenie dokumentacji w obszarze prac elektrycznych i sporządzanie dokumentacji powykonawczej Kontrola prac podwykonawców i ich rozliczanie Współpraca z klientem/dostawcą w...

  • Macierzysz, mazowieckie, PL AB INDUSTRY S.A. Pełny etat

    Opis stanowiska Planowanie oraz koordynacja robót elektrycznych zgodnie z dokumentacją oraz przepisami prawa budowlanego i BHP, Weryfikacja dokumentacji oraz zastosowanych rozwiązań, Prowadzenie dokumentacji w zakresie robót elektrycznych oraz sporządzanie dokumentacji powykonawczej, Prowadzenie kontroli robót podwykonawców i ich...