Icertis Developer

2 tygodni temu

Warszawa, Mazovia, Polska IT Performance Pełny etat

Poszukujemy kandydatów na stanowisko Icertis Developer. Praca jest dedykowana dla międzynarodowej firmy z obszaru technologii płatniczych.

Obowiązki

  • Projektowanie, rozwijanie, testowanie, dokumentowanie, wdrażanie i wspieranie wysokiej jakości rozwiązań technicznych na platformie Icertis CLM
  • Integrowanie Icertis CLM z MS Dynamics 365 CRM i innymi aplikacjami za pomocą konektorów Icertis lub poprzez tworzenie niestandardowych rozwiązań z wykorzystaniem usług sieciowych
  • Stosowanie najlepszych praktyk programistycznych w celu zwiększenia wydajności jak: wykorzystywanie ponownego użycia, eliminowanie powielających się komponentów, wydajne projektowanie architektoniczne

Wymagania

  • Co najmniej 5 lat doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku
  • Znajomość modułów Icertis Contract Lifecycle Management i umiejętność dostosowywania ich
  • Wiedza z zakresu wdrażania Icertis CLM z innymi systemami
  • Doświadczenie w migracji danych z jednego systemu CLM do innych aplikacji CLM (najlepiej z Conga/Apttus do Icertis)
  • Praktyczne doświadczenie w dostosowywaniu Dynamics CRM wymaganego do wdrożenia integracji Icertis
  • Język angielski (min B2/C1)

Oferujemy

  • Długofalowa, stabilna współpraca w oparciu o B2B
  • Praca w trybie hybrydowym (biuro zlokalizowane w Warszawie)
  • Stawka: pln/h + VAT.