Specjalista Laborant

4 miesięcy temu

Chorzów, Silesia, Polska PreZero Pełny etat

Miejsce pracy: Chorzów

Firma PreZero jest jednym z czołowych dostawców usług w dziedzinie gospodarki odpadami i ochrony środowiska. Nasza firma wyróżnia się doskonałymi pracownikami, dlatego teraz poszukujemy nowych członków zespołu. Oczekujemy pełnego zaangażowania i gotowości do pracy w dynamicznym, obiecującym i kreatywnym środowisku, które umożliwi Ci rozwój zawodowy u nas.

Twój zakres obowiązków:

  • Analizy laboratoryjne w zakładzie produkującym paliwa z odpadów;
  • Weryfikacja przydatności odpadów do produkcji paliwa;
  • Pobieranie próbek surowców do produkcji i gotowego produktu;
  • Uczestnictwo w procesie reklamacyjnym odpadów;
  • Sporządzanie i wydawanie dokumentacji jakościowych wysyłek oraz dyspozycji rozładunku surowców;
  • Opracowanie i raportowanie wyników badań;
  • Kalibrowanie i bieżący serwis sprzętów laboratoryjnych.

Wymagania:

  • Wykształcenie średnie lub wyższe (preferowane kierunki chemiczne);
  • Doświadczenie zawodowe w laboratorium (np. staże, praktyki);
  • Znajomość analityki chemicznej;
  • Dobra znajomość MS Office, zwłaszcza Excela;
  • Prawo jazdy kat. B;
  • Dobre umiejętności komunikacyjne i zdolność do pracy w zespole;
  • Zaangażowanie, skrupulatność i umiejętność rozwiązywania problemów;
  • Umiejętność obsługi klienta zewnętrznego;
  • Gotowość do pracy na zmiany.

Mile widziane:

  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego i/lub niemieckiego;
  • Co najmniej roczne doświadczenie w pracy laboratoryjnej;
  • Znajomość systemów jakości ISO;
  • Znajomość metod analitycznych właściwości paliwowych;
  • Analityczne myślenie.

Co zyskujesz, pracując u nas:

  • Stabilne zatrudnienie na umowę o pracę;
  • Przyjazną atmosferę pracy;
  • Możliwość rozwoju zawodowego i udziału w szkoleniach;
  • Prywatną opiekę medyczną finansowaną przez pracodawcę;
  • Prywatną opiekę medyczną dla rodziny na preferencyjnych warunkach;
  • Grupowe ubezpieczenie na życie;
  • Kartę Multisport na preferencyjnych warunkach;
  • Atrakcyjne świadczenia z funduszu socjalnego.