Młodszy Mechanik

2 tygodni temu

Mszczonów, Polska LHH Recruitment Solutions Pełny etat

Obecnie dla naszego klienta poszukujemy specjalistów różnych dziedzin: elektryka, automatyka, mechatronika, elektronika.

Ukończyłeś szkołę i szukasz pierwszych doświadczeń? Aplikuj

Chcesz się rozwijać i podnosić swoje kwalifikacje? Ta oferta jest dla Ciebie

Opis stanowiska:

  • Usuwanie awarii na produkcji
  • Bieżące naprawy, konserwacja, remonty maszyn i urządzeń

Wymagania:

  • Wykształcenie techniczne: automatyka, elektryka, elektronika, mechatronika
  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym
  • Umiejętność pracy w zespole

Oferujemy:

  • Umowę o pracę podpisywaną bezpośrednio z naszym klientem
  • Pracę w systemie zmianowym
  • Atrakcyjne wynagrodzenie + premia kwartalna
  • Możliwość nauki zawodu i rozwoju, pełne przeszkolenie i wdrożenie w obowiązki
  • Benefity: prywatna opieka medyczna, możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego, premie świąteczne, dofinansowanie do wakacji, paczki na święta dla dzieci
  • Miejsce pracy: okolice Grójca