Aktualne oferty pracy związane z Technolog - Programista CNC - Warszawa, Mazovia - B8 Recruitment

  • Operator obrabiarki CNC

    2 tygodni temu

    Warszawa, Polska Sima Consulting Sp. z o.o. Pełny etat

    Dla wiodącego producenta i dostawcy opakowań z tworzyw sztucznych, poszukujemy OPERATORA OBRABIAREK CNC Operator obrabiarki CNC Obowiązki Informowanie Lidera o problemach technicznych z eksploatacją maszyn. Wykonanie detali zgodnych z rysunkiem....

  • Operator Obrabiarek CNC

    3 tygodni temu

    Warszawa, mazowieckie, mazowieckie, Polska Graham Packaging Poland Sp. z o.o. Pełny etat

    Operator Obrabiarek CNCMiejsce pracy: WarszawaTwój zakres obowiązkówInformowanie Lidera o problemach technicznych z eksploatacją maszyn.Wykonanie detali zgodnych z rysunkiem. technologią i karta programową.Wykonywanie zleconych prac w ustalonej kolejności i czasie, zgodnie z zaleceniami Lidera lub Mistrza.Odpowiedzialność za jakość wykonywanych...

  • Java Developer

    2 miesięcy temu

    Warszawa, mazowieckie, Polska 9bits sp. z o.o. Pełny etat

    Opis stanowiska:Projektowanie oraz tworzenie aplikacji webowych w technologii JAVA 17 oraz w oparciu o architekturę Microservices.Analizowanie wymagań funkcjonalnych.Dbanie o jakość wytwarzanego kodu źródłowego.Współpraca z innymi programistami w ramach zespołu.Współtworzenie standardów technicznychWymagania:Doświadczenie w pracy z technologami...

Technolog - Programista CNC

3 miesięcy temu

Warszawa, Mazovia, Polska B8 Recruitment Pełny etat

Dla naszego Klienta producenta skrzynek pocztowych i przesyłkomatów bezpośrednio poszukujemy Technologa - rysownika CAD.

Miejsce pracy: Karczew

Oferujemy

  • umowę o pracę bezpośrednio z pracodawcą;
  • pracę od poniedziałku do piątku na 1 zmianę (od 7:00 lub 8:00 - Ty decydujesz);
  • wynagrodzenie miesięczne brutto w zależności od doświadczenia;
  • stałą pracę u stabilnego pracodawcy.

Obowiązki

  • wykonywanie rysunków CAD;
  • wykonywanie programów do obsługi maszyn: wykrawarka / laser;
  • dobór technologii obróbki.

Wymagania

  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku;
  • znajomość obsługi programu AutoCAD, pakietu Office.

Mile widziana znajomość programu Fusion 360.

Nauczymy korzystania również z innych programów do projektowania.

Jesteś zainteresowany? Zapraszamy do złożenia aplikacji poprzez formularz. Jeśli masz pytania skontaktuj się pod numer

Agencja zatrudnienia - nr wpisu 26915