Aktualne oferty pracy związane z Dyrektor ds. Zakupów i Zaopatrzenia - Rumia - Klient portalu Praca

  • Rumia, Polska Car Lease Polska sp. z o.o. Pełny etat

    CarLeasePolska.pl (salon sprzedaży samochodów online) 🚙poszukujemy kandydata/kandydatki do pracy stacjonarnej w biurze w Gdyni lub w Katowicach.Doradca klienta ds. wyboru samochodu i finansowaniaObowiązki: 🎯Sprzedaż samochodów wraz z finansowaniem,Praca w oparciu o autorski system CRM, dopasowany do naszych potrzeb,Obsługa obecnych klientów...

  • SPECJALISTA IT

    3 miesięcy temu

    Rumia, Polska Auchan Retail Pełny etat

    Jeśli lubisz kontakt z ludźmi, handel to Twoja pasja, szukasz pracy stabilnej, ale nie pozbawionej wyzwań- Dołącz do naszego międzypokoleniowego zespołu! Twoje zadania: Rozwiązywaniu zgłoszeń użytkowników systemów IT, Wsparciu i pomocy technicznej dla użytkowników biznesowych oraz kontroli bieżącej pracy aplikacji biznesowych i systemów,...

Dyrektor ds. Zakupów i Zaopatrzenia

4 miesięcy temu

Rumia, Polska Klient portalu Praca Pełny etat
Opis stanowiska

Tworzenie strategii dla obszaru zakupów oraz odpowiedzialność za jej wdrożenie i prawidłowe funkcjonowanie.

Odpowiedzialność za efektywne funkcjonowanie Działu Zaopatrzenia oraz Działu Zakupów oraz zarządzanie tymi działami, w tym odpowiedzialność za rozwój zespołu, jego motywowanie, delegowanie zadań oraz rozliczanie z realizacji wyznaczonych celów.

Tworzenie i wdrażanie odpowiednich procedur oraz ich egzekwowanie w działach Zaopatrzenia i Zakupów.

Zarządzanie procesem poszukiwania oraz wyboru dostawców do współpracy.

Uczestniczenie w negocjacjach zakupowych o strategicznym znaczeniu.

Monitorowanie i analiza procesów zakupowych.

Współpraca z innymi działami firmy: produkcja, magazyn.

Przygotowanie regularnych raportów dla zarządu, przedstawiających kluczowe wskaźniki wydajności działów Zaopatrzenia i Zakupów.

Aktywne monitorowanie i analizowanie rynku surowców w poszukiwaniu alternatywnych źródeł dostaw.
Stałe dążenie do optymalizacji kosztów, prowadzenie kontroli zakupowej oraz zarządzanie ryzykiem zakupowym.

Wymagania

Doświadczenie w branży spożywczej warunek konieczny.

Doświadczenie w optymalizacji i zarządzaniu procesów zakupowych.

Doświadczenie w zarządzaniu podległym zespołem.

Umiejętność podejmowania decyzji oraz szybkiego reagowania na zmiany.

Wysokie umiejętności analityczne, praca z dużą ilością danych.

Doświadczenie w prowadzeniu trudnych negocjacji.

Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office.

Wykształcenie wyższe.

Mile widziana obsługa programu Comarch ERP Optima.

Oferujemy

Oferujemy pierwszy miesiąc umowa zlecenie.

Następnie proponujemy współpracę na zasadach B2B (opłacamy ZUS i podatek).

Kontrakt na czas nieokreślony, płatny urlop.

Realny wpływ na rozwój firmy.

Atrakcyjne wynagrodzenie oraz możliwość dalszego rozwoju.

Program ubezpieczenia grupowego na życie i zdrowie.

Zniżki na nasze produkty.

Możliwość zakupienia karty Multi Sport.