asystent działu handlowego

2 tygodni temu

Kutno, Łódź Voivodeship, Polska Centralna Baza Ofert Pracy Pełny etat

Numer oferty: StPr/24/0554

Obowiązki:

Praca w dziale handlowym. Wsparcie Działu Handlowego w zakresie:
Przygotowywania ofert oraz zamówień z zakresu produktów usług, Przygotowywania dokumentacji przetargowej,Przyjmowania zapytań ofertowych, Kompleksowej i profesjonalnej obsługi klienta, Koordynowania procesu realizacji zamówień,Koordynowania magazynu sprzętu demonstracyjnego, Monitorowania rynku klienta oraz kierunk6w jego rozwoju, Wprowadzania i obsługi zamówień w systemie informatycznym,Planowania, organizowania i uczestniczenia w wybranych wydarzeniach marketingowych, Tworzenia raportów i kalkulacji,Współpraca z innymi działami w firmie w celu zapewnienia sprawnego funkcjonowania działu handlowego,Udziału w tworzeniu procedur wewnątrz firmowych.

Wymagania:Wymagania konieczne:

Języki:

  • angielski, w mowie - B2 - wyższy średnio zaawansowany, w piśmie - B2 - wyższy średnio zaawansowany

Umiejętności i uprawnienia:

  • Prawo jazdy kat. B
  • Znajomość pakietu Office

Wykształcenie:

  • średnie zawodowe

Pozostałe wymagania:

  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

Miejsce pracy: Marii Skłodowskiej-Curie 10, Kutno, powiat: kutnowski, woj: łódzkie

Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny

Wymagane dokumenty: CV-wysyłać na wskazany adres email pracodawcy lub kontakt telefoniczny.(E.Sz.)

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Kliknij przycisk Aplikuj, aby poznać szczegóły oferty

  • Kutno, Łódź Voivodeship, Polska Jobhouse Sp. z o.o. Pełny etat

    W tej chwili dla naszego Klienta, firmy z branży przemysłowej poszukujemy kandydatów na stanowisko: Doradca Techniczno - HandlowyKutnoZapewniamyPracę w firmie, która jest na rynku od 2009 roku,Ciekawą pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie z fajną ekipą,Dobre wdrożenie w produkty firmy,Wynagrodzenie dwuskładnikowe: stała podstawa +...

  • Kutno, Polska Centralna Baza Ofert Pracy Pełny etat

    Numer oferty: StPr/24/0554Obowiązki:Praca w dziale handlowym. Wsparcie Działu Handlowego w zakresie:Przygotowywania ofert oraz zamówień z zakresu produktów usług, Przygotowywania dokumentacji przetargowej,Przyjmowania zapytań ofertowych, Kompleksowej i profesjonalnej obsługi klienta, Koordynowania procesu realizacji...

  • Kutno, Polska JOBHOUSE Pełny etat

    Doradca Techniczno-Handlowy Miejsce pracy: Kutno Rekrutujemy dla W tej chwili dla naszego Klienta, firmy z branży przemysłowej poszukujemy kandydatów na stanowisko: Doradca Techniczno - Handlowy Twój zakres obowiązków Sprzedaż produktów umożliwiających bezpieczne podnoszenie, transport i zabezpieczenie towarów wykorzystywanych przy...