Fakturzystka Olsztyn

2 tygodni temu

Olsztyn, woj. warmińsko-mazurskie, Polska Bruno Tassi Sp. z o.o. Pełny etat

Bruno Tassi to ogólnopolska sieć dystrybucji żywności. Zatrudnimy fakturzystkę do naszego biura przy ul. Lubelskiej 36 w Olsztynie.

Zakres obowiązków:

  • wystawianie faktur,
  • prowadzenie kasy - rozliczanie kierowców i przyjmowanie gotówki od klientów,
  • przyjmowanie zamówień od klientów i wprowadzanie do systemu,
  • kontrola obiegu dokumentacji handlowej,
  • praca zmianowa (3 zmiany),
  • wypisywanie dokumentów sprzedażowych, kontrola dokumentów, przyjmowanie zamówień od klientów i przenoszenie ich do systemu, obsługa kasowa klienta

Nasze oczekiwania:

  • wykształcenie średnie kierunkowe (rachunkowość, finanse),
  • bardzo dobra znajomość obsługi komputera,
  • praktyczne doświadczenie w pracy na programie Comarch ERP XL,
  • książeczka sanepidu lub chęć jej wyrobienia - pokrywamy koszty,
  • wysoka motywacja do pracy.

Oferujemy:

  • umowę o pracę,
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • możliwość rozwoju,
  • pracę z zgranym zespole,
  • kartę Multisport, ubezpieczenie na życie,
  • zniżki dla pracowników na produkty firmy.

Prosimy zainteresowane osoby o wypełnienie formularza i załączenie cv.

  • Fakturzystka Olsztyn

    2 miesięcy temu

    Olsztyn, Polska Bruno Tassi Sp. z o.o. Pełny etat

    Bruno Tassi to ogólnopolska sieć dystrybucji żywności. Zatrudnimy fakturzystkę do naszego biura przy ul. Lubelskiej 36 w Olsztynie. Zakres obowiązków:wystawianie faktur,prowadzenie kasy - rozliczanie kierowców i przyjmowanie gotówki od klientów,przyjmowanie zamówień od klientów i wprowadzanie do systemu,kontrola obiegu dokumentacji...

    4 tygodni temu