kierowca (nr 1582)

3 tygodni temu

Bydgoszcz, Kujawsko-Pomorskie, Polska Centralna Baza Ofert Pracy Pełny etat

Numer oferty: StPr/24/1582

Obowiązki:

dowóz towarów i dokumentów pomiędzy aptekami pracodawcy, drobne prace naprawcze np. wymiana żarówek, uszczelek, itp.

praca na terenie woj. kuj.-pom.

um. o pracę/ umowa zlecenie

Wymagania:Wymagania konieczne:

Umiejętności i uprawnienia:

  • prawo jazdy kat.B

Wykształcenie:

  • zasadnicze zawodowe
Wymagania pożądane:

  • średnie zawodowe, techniczne

Pozostałe wymagania:

  • wykształcenie min. zawodowe, mile widziane wykształcenie techniczne, mile widziane doświadczenie w przewozie towarów, czynne prawo jazdy kat. B min. 2 lata, rzetelność, uczciwość, dbałość o mienie pracodawcy

Miejsce pracy: Bydgoszcz, powiat: m. Bydgoszcz, woj: kujawsko-pomorskie

Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony

Wymagane dokumenty: kontakt tel. w godz : e-mail: -

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Kliknij przycisk Aplikuj, aby poznać szczegóły oferty