DevOps Engineer

2 tygodni temu

BielskoBiala, Silesia, Polska DTP, Digital Technology Poland Pełny etat
ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

- Zapewnianie zautomatyzowanego wdrażania od środowiska developerskiego po produkcyjne

- Utrzymanie i rozwój procesów CI/CD

- Wdrażanie rozwiązań ułatwiających skalowanie usług i zapewnienia ich dostępności

- Ciągła współpraca z innymi zespołami w budowaniu, testowaniu i udostępnianiu oprogramowania

- Analiza incydentów i anomalii w działaniu serwisów i infrastruktury

- Wspieranie zespołów wiedzą dotyczącą kosztów, korzyści, ryzyka, wpływu i innych opcji systemu

WYMAGANIA:

- Znajomość zagadnień związanych z tworzeniem, testowaniem, utrzymaniem i wydaniami oprogramowania

- Umiejętność pracy z jednym z rozwiązań CI/CD: Jenkins, Azure DevOps, VSTS, GitLab

- Umiejętność administracji systemami operacyjnymi, takimi jak Windows i Linux,

- Znajomość zagadnień wirtualizacji i konteneryzacji

- Znajomość języków skryptowych

- Znajomość narzędzi do obserwacji wydajności i bieżącego stanu utrzymywanych wdrożeń w tym analizy zebranych informacji

- Znajomość języka angielskiego pozwalająca na rozumienie dokumentacji oraz udział w spotkaniach technicznych z polsko-niemieckim zespołem

- Inicjatywa i samodzielność

- Efektywne komunikowanie się

- Umiejętność pracy w zespole

Mile widziane

- Praktyczne doświadczenie w projektach desktopowych

- Współdziałanie w identyfikacji i zarządzaniu podatnościami i zagrożeniami w utrzymywanych systemach oraz wydaniach oprogramowania

- Doświadczenie w pracy z IaC

- Znajomość przynajmniej jednego języka programowania

- Znajomość języka zapytań do analizy zbioru logów

OFERUJEMY:

- Innowacyjne i długofalowe projekty w dziedzinie Industry 4.0

- Pracę z najnowszymi technologiami

- Stabilne środowisko biznesowe

- Pracę w zespole tworzącym mieszankę doświadczenia z młodością

- Bezpłatny dostęp do platformy szkoleniowej Udemy Business

- Prywatną opiekę medyczną oraz ubezpieczenie na życie dla Ciebie i Twoich bliskich w znaczącym stopniu dofinansowane przez firmę

- Finansowaną przez firmę kafeterię MyBenefit (w tym: MultiSport / MultiLife)

- Lunche, takie jak lubisz na koszt firmy

- Pracę w systemie hybrydowym lub stałe miejsce w biurze

- Krótszą pracę w piątki

- Godzinę rozpoczęcia pracy wg Twojej deklaracji

- Niekorporacyjną atmosferę i brak dress codu

- Wspólną celebrację sukcesów i innych wyjątkowych dni
  • DevOps Engineer

    4 tygodni temu

    Bielsko-Biała, śląskie, Polska DTP, Digital Technology Poland Pełny etat

    DTP, Digital Technology Poland dostarcza innowacyjne Software & Hardware w obszarze Industry 4.0. Pracuje z nami ponad 300 ekspertów gotowych zrealizować projekt od pomysłu do finalnego produktu. Nasze zespoły zlokalizowane są w Zielonej Górze, Poznaniu i Cieszynie.Obszary w których pracujemy to: Serwisy chmurowe, Internet rzeczy, Sztuczna...

    Centrum, Bielsko-Biała, Polska DTP, Digital Technology Poland Pełny etat

  • Senior QA Engineer

    3 dni temu

    Bielsko-Biala, Polska Precisely Pełny etat

    Precisely is the leader in data integrity. We empower businesses to make more confident decisions based on trusted data through a unique combination of software, data enrichment products and strategic services. What does this mean to you? For starters, it means joining a company focused on delivering outstanding innovation and support that helps customers...