fryzjer

2 tygodni temu

Gdańsk, Pomerania, Polska Centralna Baza Ofert Pracy Pełny etat

Numer oferty: StPr/24/4974

Obowiązki:

Strzyżenie damskie i męskie. Praca od poniedziałku do piątku, w godzinach 9-20 oraz w soboty w godzinach 10-17.

Wymagania:Wymagania konieczne:

Wykształcenie:

  • średnie zawodowe

Pozostałe wymagania:

  • mile widziane certyfikaty z fryzjerstwa oraz doświadczenie na danym stanowisku.

Miejsce pracy: Damroki 1E/1, Gdańsk, powiat: m. Gdańsk, woj: pomorskie

Rodzaj umowy: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wymagane dokumenty: -

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Kliknij przycisk Aplikuj, aby poznać szczegóły oferty

  • Gdańsk, Pomerania, Polska OLX Pełny etat

    Prestiżowy Salon Expert L'Oreal Professionnel w centrum handlowym Forum Gdańsk, mieszczącym się w ścisłym centrum Gdańska poszukuje Fryzjera/Fryzjerki z doświadczeniem.Oferujemy:stabilne zatrudnienie;atrakcyjne wynagrodzenie;możliwości rozwoju i profesjonalnych szkoleń organizowanych przez L'Oreal Professionnel;pracę w bardzo atrakcyjnej...

  • fryzjer

    Numer oferty: StPr/24/5592Obowiązki:Fryzjer zajmuje się wykonywaniem różnego rodzaju zabiegów fryzjerskich, w tym m.in.: strzyżeniem, modelowaniem, koloryzacją włosów, układaniem i utrwalaniem fryzur. Ponadto doradza klientom w zakresie pielęgnacji włosów, doboru fryzury i jej koloru.Wymagania:Wymagania konieczne:Umiejętności i...